Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdobądź dobra pracę z tym certyfikatem - dowiedz się jak go uzyskać
~~Bogdan niezalogowany
3 lipca 2017r. o 19:27
Lepiej trzymać się od takich firm z daleka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franken niezalogowany
3 lipca 2017r. o 20:13
Nie polecam takich wynalazkow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Bc niezalogowany
3 lipca 2017r. o 21:36
Ja tez przestrzegam, lepiej sie w to nie pchać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lipca 2017r. o 20:43
na podstawie jakich wniosków odradzacie? z mojej wglądu w ich stronę - www.euinp.eu - wszystko jest czarno na białym, dla człowieka po szkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jas niezalogowany
6 lipca 2017r. o 21:14
podstawowej owszem...

Zwykłe naciąganie na dane osobowe... z tego teraz robi się niezłe pieniądze. Taki pseudo certyfikat to można pokazać jak starasz się o pracę przy zbiorze truskawek a nie do poważnej pracy i na poważne stanowisko. Całe doświadczenie masz w CV a 10 minut rozmowy powie kim jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rooney niezalogowany
11 lipca 2017r. o 12:55
Nie stwierdzić o użyteczności certyfikatu, bo dopiero co wchodzi na rynek, ale idea uważam całkiem potrzebna, bo tu nie chodzi rozmowę samą w sobie, ale Zaproszenie na takową. Może po prostu zwiększy szanse na telefon?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~H. Baker niezalogowany
11 lipca 2017r. o 15:30
Hej! Nie znam dokładnie tematu, o samym certyfikacie nie mogę znaleźć zbyt wielu informacji, stąd też moje pytanie: dlaczego przed nim przestrzegacie? Przecież nie nie jest chyba jakieś niebezpieczne i nie może nikomu w żaden sposób zagrozić? Jak dla mnie to nie wygląda wcale aż tak groźnie - wręcz przeciwnie. Będę wdzięczna za wszelkie rozsądne argumenty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~megan niezalogowany
12 lipca 2017r. o 13:29
Bo ludziom się wydaje, że jak podadzą dane osobowe to będzie koniec świata... Szkoda tylko, że nasze dane i tak krążą po całym Internecie, a w większości dzielimy się nimi sami, własnowolnie... A co do samego certyfikatu to przecież wszystko jest dokładnie wyjaśnione na euinp.pl :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.