Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdobądź dobra pracę z tym certyfikatem - dowiedz się jak go uzyskać
~~Foxy niezalogowany
12 lipca 2017r. o 15:49
Dajcie już spokój, co jeden papierek może Wam złego zrobić? :D nie bądźcie dziecinni. Certyfikat to świetna inicjatywa (ma swoje minusy, jak wszystko zresztą) ale na serio może Wam pomóc. Ja niebawem bronię się i kończę studia i pierwsze co zamierzam zrobić potem to wyrobić właśnie ten certyfikat. Dlaczego? A dlatego że o pracę w dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko, a ja nie zamierzam marnować lat młodości na jej szukanie. i siedzieć na garnuszku u rodziców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bok niezalogowany
12 lipca 2017r. o 19:57
Buahahaha to nie jest zaden certyfikat tylko zwykla sciema ktora wymyslil sobie pewnie jakis student za dotacje z urzedu. Takie cos to mozna na rekrutacje do zbierania truskawek zabrac hahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Benek niezalogowany
13 lipca 2017r. o 9:47
No nie wiem czy to taka znowu ściema. W końcu ktoś zdecydował się coś zrobić dla naszego rynku pracy, a Wy się tylko doszukujecie podstępów. Jeśli będziemy mieć takie negatywne podejście to nigdy się nic nie zmieni, niestety. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falco niezalogowany
13 lipca 2017r. o 18:15
Pseudo papier bez żadnej wartości dziś na rynku pracy. Zero. Jakbym przyszedł z takim czymś na rozmowę o moje stanowisko pracy to wzbudziłbym niezły ubaw i niestety szybko powiedziano by mi, żebym czekał na telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cloud niezalogowany
17 lipca 2017r. o 15:33
Dzisiaj u nas w pracy była rozmowa na temat certyfikatu. Nasze szefostwo zastanawia się nad wprowadzeniem tego i pytało nas o zdanie. Większość osób była za i już niebawem będziemy honorować jedynie kandydatów posiadających ów certyfikat. Dodam tylko, że jesteśmy dosyć konkurencyjną firmą, specjalizująca się w popularnej branży. W dodatku rozwijamy się i praktycznie co 3-4 miesiące szukamy nowych osób. Sami więc sobie odpowiedzcie na pytanie czy warto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mika niezalogowany
18 lipca 2017r. o 14:43
Super pomysł, podobny certyfikat spotkałam w Stanach na wymianie studenckiej i skoro tam coś takiego się sprawdziło, to u nas też ma szansę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~haczi niezalogowany
19 lipca 2017r. o 10:58
~Cloud, możesz coś więcej napisać? Jeżeli nie możesz zdradzić nazwy firmy, to podaj proszę chociaż branżę. Dzięki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Toto niezalogowany
20 lipca 2017r. o 15:05
~mika, do Stanów może i nie, ale z tego co jest na euinp, ten certyfikat ma funkcjonować w całej Europie. Przyznam szczerze, że to byłoby coś:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza