Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Suplementy czy warto je stosować? I jak?
~~ja niezalogowany
31 maja 2017r. o 23:19
organizatorem jest colway ten od rybiego kolagenu bleee. to wszystko wyjasnia.. subiektywna reklama słabej marki i pseudo naturalnej. znam dobrze składy tych produktów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamil niezalogowany
1 czerwca 2017r. o 6:53
To taki bloczek reklamowy, tylko nie w Tv ale live. A na koncu pewnie kredycik na zestaw za 3tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~karol wojcik niezalogowany
1 sierpnia 2017r. o 13:19
Jeśli chodzi o suplementację to ja stosuje odżywki bcaa Xplode firmy Olimp. Są one na masę mięśniową. Jestem z nich zadowolony bo dodają również energii podczas treningu i moje mięśnie szybko się regenerują po.
Jeżeli ktoś zainteresowany to może sprawdzić na http://www.bcaaxplode.pl/ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
1 sierpnia 2017r. o 18:26
a gdzie witalność :| natura nie dała?

to może do jakiejś starszej samotnej osoby podejść zrobić jej zakupy, posprzątać narąbać drzewa

a mięśnie bez suplementów takie że ooooo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15821
#tomekdjred35 nieaktywny
7 sierpnia 2017r. o 22:44
Suplementy i odżywki stosujemy wtedy kiedy nie jesteÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 8:42
~~ja napisał(a): organizatorem jest colway ten od rybiego kolagenu bleee. to wszystko wyjasnia.. subiektywna reklama słabej marki i pseudo naturalnej. znam dobrze składy tych produktów.

Żałuj że nie byłeś. Sporo się można było dowiedzieć. I to nie koniecznie o suplementach, ale na przykład jak ważne jest dla nas przebywanie na słońcu i czy opalanie się z filtrem 50 ma jakikolwiek sens. Ale nie byłeś, nie usłyszałeś. Twoja strata. A składy? Taki z Ciebie ekspert że wiesz wszystko o specyfiku, na podstawie jego składu? Popytaj ludzi, którzy tego używają. Ja wiem że jak się skaleczę i posmaruję kolagenem to będzie się goić "jak na psie". Inne rady dr Słonia też będę stosował. Krzywdy raczej sobie nie zrobię. A efekty już zauważam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza