Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kraszowice nadal zaśmiecone
~~Bolecnauta niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 21:57
Mieszkańcy się zapewne zarumienili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsz niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 22:02
A ja proponuje P Wójtowi i pracownikom aby sami posprzątali a nie kazali soltysoei.

Jeszcze jedno pytanie retoryczne: Czy w nadchodzących wyborach dojdzie do wyczekiwanej zmiany Wójta? Referat działa tak jak pozwala Szef...a Szef działa jak działa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wsz niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 22:02
A ja proponuje P Wójtowi i pracownikom aby sami posprzątali a nie kazali soltysoei.

Jeszcze jedno pytanie retoryczne: Czy w nadchodzących wyborach dojdzie do wyczekiwanej zmiany Wójta? Referat działa tak jak pozwala Szef...a Szef działa jak działa..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taki tam niezalogowany
21 czerwca 2017r. o 22:17
1. Dlaczego działalność referatu Ochrony Środowiska Gminy Bolesławiec jest tak anemiczne i powolne?

2. Dlaczego policja skutecznie nie interweniuje w tej śmieciowej sprawie?

3. Dlaczego mieszkańcom Kraszowic obojętny jest wizerunek swojej miejscowości?

4. Komu zależy na tym a Kraszowice kojarzone były ze śmieciami?

Odp bo to jest Polska
taki mamy kraj jaki potrafimy sami sobie zbudować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 2:06
A soltys milczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 7:23
Pani soltys umie tylko sie bawic pod altanom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 7:58
~~ja napisał(a): Pani soltys umie tylko sie bawic pod altanom.

To dobrze, że nie pod altaną :) to by było, dopiero coś...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 8:08
Skoro ktoś to podrzucił to niech znajdą winnego a nie karzą sprzątaniem sołtysa i mieszkańców. Jeżeli redakcja chce by to sprzątali mieszkańcy (w urzędzie zaprzeczają by kiedykolwiek zmuszali mieszkańców czy nawet sołtysa do sprzątania cudzych śmieci), to niech sama da dobry przykład i pomoże właścicielowi. Wasza sugestia przypomina sytuację fotografa, który zamiast ratować poszkodowanego cyka mu fotki, by trafić na czołówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza