Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kraszowice nadal zaśmiecone
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 15:14
~~Tak z boku patrzac napisał(a):
~~bolecnauta napisał(a):
~~Z boku patrzac napisał(a): Powinno sie zobowiazac wlasciciela posesji aby uprzatnal te smieci. Nie rozumiem dlaczego to tak dlugo trwa. Przeciez w Gminie wiedza do kogo nalezy teren. Faktycznie miesiac minal i nic.


Jest gorzej niż było, opony spalone widać na zdjęciu. To bomba ekologiczna.
Zgadza sie. Dziwi mnie dlatego dlaczego jesli jest takie zagrozenie nikt tego nie uprzatnal. Jesli faktycznie jest problem bo wlasciciel jest za granica to moze jest jakis fundusz w Gminie zeby z niego skorzystac. Przeciez tu chodzi o zdrowie ludzi.

Po pierwsze postaw się w sytuacji jakby to tobie pod drzwiami wysypali śmieci i miałbyś być za nie ukarany - za nie swoje, za nie swoją winę... Chciałbyś?
Po drugie opony nawet spalone pomimo zapachu nie rozkładają się do środowiska, nie sączy się z nich, nie stanowią zagrożenia (w trakcie spalania się z nich wydziela syf), więc mogą poczekać aż odnajdzie się sprawca i podrzucenia i próby zacierania śladów.
Po trzecie jako podatnik nie chcę by z naszych pieniędzy sprzątano syf po jakimś buraku. Wolę by dziada odnaleziono i przykładnie ukarano, ale winowajcę a nie niewinnego człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Znajacy temat niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 18:11
~~ napisał(a):
~~Tak z boku patrzac napisał(a):
~~bolecnauta napisał(a):
~~Z boku patrzac napisał(a): Powinno sie zobowiazac wlasciciela posesji aby uprzatnal te smieci. Nie rozumiem dlaczego to tak dlugo trwa. Przeciez w Gminie wiedza do kogo nalezy teren. Faktycznie miesiac minal i nic.[Jest gorzej niż było, opony spalone widać na zdjęciu. To bomba ekologiczna.
Zgadza sie. Dziwi mnie dlatego dlaczego jesli jest takie zagrozenie nikt tego nie uprzatnal. Jesli faktycznie jest problem bo wlasciciel jest za granica to moze jest jakis fundusz w Gminie zeby z niego skorzystac. Przeciez tu chodzi o zdrowie ludzi.

Po pierwsze postaw się w sytuacji jakby to tobie pod drzwiami wysypali śmieci i miałbyś być za nie ukarany - za nie swoje, za nie swoją winę... Chciałbyś?
Po drugie opony nawet spalone pomimo zapachu nie rozkładają się do środowiska, nie sączy się z nich, nie stanowią zagrożenia (w trakcie spalania się z nich wydziela syf), więc mogą poczekać aż odnajdzie się sprawca i podrzucenia i próby zacierania
śladów.
Po trzecie jako podatnik nie chcę by z naszych pieniędzy sprzątano syf po jakimś buraku. Wolę by dziada odnaleziono i przykładnie ukarano, ale winowajcę a nie niewinnego człowieka.



Problem polega na tym, że śmiecie leżą tam już kilka lat. Mieszkańcy Kraszowic o tym wiedzą i nie reagują. To już kolejny pożar tych opon. Nie reaguje także Ochrona Środowiska i Policja. A sołtyska śpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 19:54
Bardzo dobrze, że redakcja nagłaśnia takie przypadki, byłem tam dzisiaj przejazdem, zabrałem trochę śmieci i wywaliłem tam gdzie ich miejsce. ... czyli do kubła
Gdyby znalazło się więcej takich ludzi, co zabraliby po kilka śmieci to problem by nie istniał.
Miejsce przytłacza, spalone wszystko na około, łącznie z drzewkami..... tylko dziwny czlowiek mógł coś takiego zrobić.
Blackjack

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
22 czerwca 2017r. o 20:16
nie zastosowałeś się do oznakpowania.
wlasciciel cie dopadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jola niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 0:21
Opieszałość władz gminy w tej sprawie jest żenująca. O tej sprawie od dawna się pisze. Tak naprawdę powinna być już dawno załatwiona. W budżecie gminy powinny być zabezpieczone srodki kiedy dochodzi do takich przypadków. A dochodzi jak widać. Wolałabym jako podatnik ażeby wójt i rada gminy zadbała o usuwanie takich przypadków nielegelnego składowania śmieci niż wydawała straszne pieniądze na dom ludowy w Kraszowicach, który po remoncie i rozbudowie pewnie i tak będzie zamknięty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 6:10
~~ napisał(a): nie zastosowałeś się do oznakpowania.
wlasciciel cie dopadnie

Nie ma tam żadnego oznakowania, chyba że o innym miejscu mówimy.
Prawdę mówiąc, tam gdzie się nie skręci, to napotyka się na śmieci.
Straszne to.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 6:11
~~jola napisał(a): Opieszałość władz gminy w tej sprawie jest żenująca. O tej sprawie od dawna się pisze. Tak naprawdę powinna być już dawno załatwiona. W budżecie gminy powinny być zabezpieczone srodki kiedy dochodzi do takich przypadków. A dochodzi jak widać. Wolałabym jako podatnik ażeby wójt i rada gminy zadbała o usuwanie takich przypadków nielegelnego składowania śmieci niż wydawała straszne pieniądze na dom ludowy w Kraszowicach, który po remoncie i rozbudowie pewnie i tak będzie zamknięty.


Popieram w całej rozciągłości. Domy Ludowe w większości miejscowości stoją puste, a śmieci pełno dookoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 czerwca 2017r. o 6:12
Mogę załatwić przyczepę i auto, ktoś chętny na sprzątanie w okolicach ? Czy jednak wolicie żyć w śmieciach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.