Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sonda o Gliniadzie
~~Gina niezalogowany
26 lipca 2017r. o 10:44
Popieram gliniade myślę ze to ona kojarzy się najbardziej z ceramiką. Myślę ze bardziej docenianiaja ja turyści oni więcej widzę w niej sztuki ,zabawy i orginalnosci niż pewna część mieszkańców,a szkoda Tyle pieniędzy wydane na jakieś niedźwiedzie ,przez które moje dziecko miało koszmary przez parę dobrych dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesławianin niezalogowany
26 lipca 2017r. o 14:30
Kochani skoro jest tak wielu miłośników gliniady to zróbcie zrzutkę dla pana Nowaka, jakieś 25-30 tys i smarujcie się gliną do woli! Przecież nikt nikomu tego nie broni! Cały krzyk jest o to, że Nowak chce sporo kasy za imprezę trwającą 2 godziny, a miasto nie jest chętne do płacenia! Skoro nie dało się dogadać z twórcą gliniady to miasto wydało środki na inny cel! Przywoływanie niedźwiedzi czy innych jest głupie bo sam Nowak nie chce się dogadać lub robi wszystko, żeby się nie dogadać! Ludzie którzy organizowali gliniade już kilka razy wypowiadali się o kosztach tej imprezy. Mówili że można ją taniej zorganizować! niech miasto pokryje część kosztów, a resztę sponsorzy, w końcu wielu przedsiębiorców głośno krzyczy i listy pisze, że tak wspaniałej imprezy nie ma w mieście! Zwolennicy mówią, że glniada promuje miasto... Promuje to fakt! promuje również Nowaka i jego biznes! Myślę, że gdyby rozgraniczyć prywatę od środków publicznych to można by góry przenosić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pełek niezalogowany
26 lipca 2017r. o 14:31
w tym roku gliniada pn. "miesięcznica" inaczej pis zakaże manifestacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olo niezalogowany
26 lipca 2017r. o 14:37
~~Bolesławianin napisał(a): Kochani skoro jest tak wielu miłośników gliniady to zróbcie zrzutkę dla pana Nowaka, jakieś 25-30 tys i smarujcie się gliną do woli! Przecież nikt nikomu tego nie broni! Cały krzyk jest o to, że Nowak chce sporo kasy za imprezę trwającą 2 godziny, a miasto nie jest chętne do płacenia! Skoro nie dało się dogadać z twórcą gliniady to miasto wydało środki na inny cel! Przywoływanie niedźwiedzi czy innych jest głupie bo sam Nowak nie chce się dogadać lub robi wszystko, żeby się nie dogadać! Ludzie którzy organizowali gliniade już kilka razy wypowiadali się o kosztach tej imprezy. Mówili że można ją taniej zorganizować! niech miasto pokryje część kosztów, a resztę sponsorzy, w końcu wielu przedsiębiorców głośno krzyczy i listy pisze, że tak wspaniałej imprezy nie ma w mieście! Zwolennicy mówią, że glniada promuje miasto... Promuje to fakt! promuje również Nowaka i jego biznes! Myślę, że gdyby rozgraniczyć prywatę od środków publicznych to można by góry przenosić!


Szkoda że nie przeszkadzała Romanowi kwota kiedy dawał ślub gliniadowy przed wyborami... Och ilu wtedy z ratusza pchało się na "ołtarz"....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 14:49
~~olo napisał(a):
~~Bolesławianin napisał(a): Kochani skoro jest tak wielu miłośników gliniady to zróbcie zrzutkę dla pana Nowaka, jakieś 25-30 tys i smarujcie się gliną do woli! Przecież nikt nikomu tego nie broni! Cały krzyk jest o to, że Nowak chce sporo kasy za imprezę trwającą 2 godziny, a miasto nie jest chętne do płacenia! Skoro nie dało się dogadać z twórcą gliniady to miasto wydało środki na inny cel! Przywoływanie niedźwiedzi czy innych jest głupie bo sam Nowak nie chce się dogadać lub robi wszystko, żeby się nie dogadać! Ludzie którzy organizowali gliniade już kilka razy wypowiadali się o kosztach tej imprezy. Mówili że można ją taniej zorganizować! niech miasto pokryje część kosztów, a resztę sponsorzy, w końcu wielu przedsiębiorców głośno krzyczy i listy pisze, że tak wspaniałej imprezy nie ma w mieście! Zwolennicy mówią, że glniada promuje miasto... Promuje to fakt! promuje również Nowaka i jego biznes! Myślę, że gdyby rozgraniczyć prywatę od środków publicznych to można by góry przenosić!


Szkoda że nie przeszkadzała Romanowi kwota kiedy dawał ślub gliniadowy przed wyborami... Och ilu wtedy z ratusza pchało się na "ołtarz"....


Nie zrozumiałeś tego co mam na myśli. Nie mieszajmy kompleksów władzy czy organizatora! Jest sporo osób zainteresowanych imprezą wiec należy wziąć sprawy we własne ręce i tyle! Czy ratusz dołoży? Czy ludzie/przedsiębiorcy/sponsorzy się dołożą? Tego nie wiem, ale zamiast płakać i rzucać kwasem najwyższa pora zabrać się do roboty!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obiektywny niezalogowany
26 lipca 2017r. o 15:15
Gliniada się wypaliła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 lipca 2017r. o 15:19
~~obiektywny napisał(a): Gliniada się wypaliła

W tobie i dlatego masz zwisa ,sory,zwiska.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gina niezalogowany
26 lipca 2017r. o 15:49
Popieram gliniade myślę ze to ona kojarzy się najbardziej z ceramiką. Myślę ze bardziej docenianiaja ja turyści oni więcej widzę w niej sztuki ,zabawy i orginalnosci niż pewna część mieszkańców,a szkoda Tyle pieniędzy wydane na jakieś niedźwiedzie ,przez które moje dziecko miało koszmary przez parę dobrych dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.