Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sami swoi z Czernej
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:04
Obsesja na temat veto w wykonaniu ccc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~` niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:06
No to veto skłóca teraz mieszkańców - żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:07
~~3c napisał(a): To teraz veto jest lokalnym trybunem aby sądzić co jest moralne a co nie?



Przecież ten zakompleksiony 3C dawniej ccc nawet gdyby Veto za swoje pieniądze wybudowało nową drogę to powiedział by ,że to spisek przeciwko burmistrzowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:11
Pan Edward jest na pozycji przegranej. Wiem z doświadczenia 8 lat trwały rozprwy w sądach, kupa kasy na prawników, biegłych... .Krótko Pani Tereso: Wolność Tomku w swoim domku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:13
~~` napisał(a): No to veto skłóca teraz mieszkańców - żenada.



Weto nikogo nie skłóca, Bardzo mi się podoba że byli u tych starszych państwa odciętych od drogi. Popieram Weto. tak trzymać.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3c niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:14
Nie mam nic do tego aby weto za swoja kasę wybudowało droge- nawet popieram taka inicjatywę.

Ale nic wam do tego co kto robi zgodnie z prawem na swojej dzialce. Rozumiem ze obie strony nie chciały waszej mediacji to tym bardziej co wam do tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~do ccc niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:19
~~3c napisał(a): Nie mam nic do tego aby weto za swoja kasę wybudowało droge- nawet popieram taka inicjatywę.

Ale nic wam do tego co kto robi zgodnie z prawem na swojej dzialce. Rozumiem ze obie strony nie chciały waszej mediacji to tym bardziej co wam do tego

Czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy udajesz, przecież wyraźnie jest napisane ,że Pan Edward poprosił VETO o pomoc w rozwiązaniu problemu i Pani Prezes poprosiła burmistrza o rozwiązanie tej trudnej sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.? niezalogowany
8 sierpnia 2017r. o 22:19
To drewniany płotek jest tych państwa rzekomo pokrzywdzonych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.