Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~pacjent niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 12:31
a jakis dobry dentysta na NFZ? bardzo boli mnie zab z tylu i potrzebuje jak najszybciej isc...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prześmiewca nadworny króla Błystka niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 12:31
~~78 napisał(a): A co npiszecie o dętyscie nazwisko Mączka ul.Gdańska 2,? Bo słyszałem od koleżanki że zaczoł jej ząb robić ale nie tego co trzeba było i rozwiercił jej zdrowego. Prosze o jego opinie?




'o jego opinie"??? Takie opinie możesz otrzymać od tegoż "dętysty" :D :P

Interesują cię "jego opinie"? czy opinie o nim? Przemyśl to ,najlepiej gdybyś "zaczoł" od słownika :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 15:53
~aa napisał(a): Korycka przyjmuje prywatnie i ceny jak wszędzie. Długo trzeba czekać ale warto leczyć u niej zęby :)
ja wstawialam u niej dwie koronki i niestety jedna trzeba zrobic od nowa bo zrobila za krotki wklad i mi zab wypada a ze bylo to kilka lat temu to gwarancji juz nie mam i musze wywalic ok 800 za nowa koronke. Poza tym na ostatniej wizycie kiedy juz bylo wiadomo ze wiecej nie bedzie okazji ze mnie zedrzec pani zostawila mnie na fotelu bo trafil jej sie niemiec i przyjela go w gabinecie obok a ja czekalam az znieczulenie przestalo dzialac. Trzeba bylo od nowa znieczulac jak juz znalazl sie dla mnie czas. Nie polecam tej dentystki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 16:39
Przykro mi, że po kilku latach pani zauważyła iż wkład jest za krótki i że nie jest pani niemką ;) to też mi jest przykro. Ja nie narzekam ale za to pani pewnie poleci innego z którego jest zadowolona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~78 niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 16:43
Jak coś ci nie pasi to ci morde przesłownikować pajacu moge tylko kiedy i gdzie? Każdy może się pomylić,a w sejmie też się mylą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~7 niezalogowany
28 grudnia 2014r. o 21:07
~~78 napisał(a): Jak coś ci nie pasi to ci morde przesłownikować pajacu moge tylko kiedy i gdzie? Każdy może się pomylić,a w sejmie też się mylą.




Pomylić,dobre sobie,pomylić się możesz w jednym wyrazie a nie w każdym błąd na błędzie,jak nie potrafisz pisać poprawnie to do szkoły nieuku zatracony,bo wstyd i hańba ,dziecko z drugiej klasy podstawówki lepiej potrafi pisać.ŻENADA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do~~78 niezalogowany
29 grudnia 2014r. o 7:59
~~78 napisał(a): Jak coś ci nie pasi to ci morde przesłownikować pajacu moge tylko kiedy i gdzie? Każdy może się pomylić,a w sejmie też się mylą.
Nie radzę bo nie będziesz musiał iść do dentysty a on też musi z czegoś żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do~~78 niezalogowany
29 grudnia 2014r. o 7:59
~~78 napisał(a): Jak coś ci nie pasi to ci morde przesłownikować pajacu moge tylko kiedy i gdzie? Każdy może się pomylić,a w sejmie też się mylą.
Nie radzę bo nie będziesz musiał iść do dentysty a on też musi z czegoś żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.