Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~halaa niezalogowany
2 lutego 2015r. o 22:14
Ja polecam Gabinet Stomatologiczny Małgorzaty Guzik,
bez wahania przyznaję, że jest to najlepszy gabinet dentystyczny w którym miałam okazję być.
Wypełnienia są wykonywane z taką precyzją, że nawet przez lupę nie widać gdzie był.
Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 12:49
~halaa napisał(a): Ja polecam Gabinet Stomatologiczny Małgorzaty Guzik,
bez wahania przyznaję, że jest to najlepszy gabinet dentystyczny w którym miałam okazję być.
Wypełnienia są wykonywane z taką precyzją, że nawet przez lupę nie widać gdzie był.
Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

- w 100% zgadzam się, Pani Guzik -to bardzo dobry stomatolog , gabinet wyposażenie, - full wypas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 13:07
a jak cenowo ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 13:23
~ napisał(a):
~halaa napisał(a): Ja polecam Gabinet Stomatologiczny Małgorzaty Guzik,
bez wahania przyznaję, że jest to najlepszy gabinet dentystyczny w którym miałam okazję być.
Wypełnienia są wykonywane z taką precyzją, że nawet przez lupę nie widać gdzie był.
Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera. Zdecydowanie polecam.

- w 100% zgadzam się, Pani Guzik -to bardzo dobry stomatolog , gabinet wyposażenie, - full wypas.

Proszę nie robić autoreklamy!i nie wprowadzać ludzi ma minę,tu chodzi o zdrowie i życie.Polecam paru dentystów,Bartosz Startek ,Justyna Wieczorkowska, Monika Gajewska.Pozdrawiam serdecznie. Pozatym nie wiem czy to dobry pomysł pytać na forum,lepiej znajomych ,którzy się już leczyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 14:57
ile teraz sie płaci za wyrwanie zęba??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 16:48
Również polecam Justynę Wieczorkowską. Dziewczyny z pracy bardzo ją chwalą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
3 lutego 2015r. o 18:55
Ja polecam Mariusza Durynka.jest super ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2015r. o 19:53
~ napisał(a):
~ napisał(a): Kogo możecie polecić jako dobrego dentyste dla dzieci ? Dodam że dziecko ma 4 lata i niebardzo chce współpracować z dentystka
tam gzie babijczuk przyjmuje jest dentystka typowo dla dzieci.na koniec daje dzieciom dyplom jako dzielny pacjent

tak ale z tego co mi wiadomo dr Leszczyńska odchodzi i będzie przyjmowała tylko w Legnicy....córka tak się przyzwyczaiła już do Pani doktor że jak będą problemy u innych dentystów to wyjścia nie będzie i pojedziemy do Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.