Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~Karolina niezalogowany
24 marca 2015r. o 13:10
Czyli leczy zęby nawet w kiepskim stanie? Bo mam dużo zębów do zrobienia i kilka w kiepskim stanie... A zakłada może na wyłączony korzeń koronki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
24 marca 2015r. o 13:20
a wie ktoś ile dr. Guzik bierze za wyrwanie zęba?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 marca 2015r. o 14:31
~Karolina napisał(a): Czyli leczy zęby nawet w kiepskim stanie? Bo mam dużo zębów do zrobienia i kilka w kiepskim stanie... A zakłada może na wyłączony korzeń koronki?


Ten którego mi leczyła był w złym stanie ale uratowany.
Nie wiem jak będzie z Twoimi,jeśli się zdecydujesz idż na wizytę i wszystko ci powie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tika niezalogowany
24 marca 2015r. o 16:33
Dr Guzik za wyrwanie zęba bierze 150 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 marca 2015r. o 18:50
byłem w zeszłym tyg na osiedlu kwiatowym z bólem zęba !! zostałem przyjęty 20;30 u Państwa Ośko :D za to właśnie mogę ich polecić ...nie jest to żadna reklama a o zęby trzeba dbać , bo jak widze czasem u młodych ludzi mają z tym problem...a już kobieta :/

PS a na dodatek asystentka w bląd włosach ma tak ładne oczy ze i ból mniejszy :D [img=1427219289_jie9ef3.jpg]



Dopisane 24.03.2015r. o godz. 18:50:

BLOND :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sloneczko niezalogowany
24 marca 2015r. o 19:12
CNC napisał(a): byłem w zeszłym tyg na osiedlu kwiatowym z bólem zęba !! zostałem przyjęty 20;30 u Państwa Ośko :D za to właśnie mogę ich polecić ...nie jest to żadna reklama a o zęby trzeba dbać , bo jak widze czasem u młodych ludzi mają z tym problem...a już kobieta :/

PS a na dodatek asystentka w bląd włosach ma tak ładne oczy ze i ból mniejszy :D [img=1427219289_jie9ef3.jpg]Dopisane 24.03.2015r. o godz. 18:50:BLOND :D :D :D
Ponoć ty głowę na organy oddałeś , to skąd masz zęby :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
24 marca 2015r. o 20:21
~sloneczko napisał(a):
CNC napisał(a): byłem w zeszłym tyg na osiedlu kwiatowym z bólem zęba !! zostałem przyjęty 20;30 u Państwa Ośko :D za to właśnie mogę ich polecić ...nie jest to żadna reklama a o zęby trzeba dbać , bo jak widze czasem u młodych ludzi mają z tym problem...a już kobieta :/

Ponoć ty głowę na organy oddałeś , to skąd masz zęby :>


kimkolwiek jesteś, widzę śledzisz moje posty...lecz chyba czytasz niezbyt dokładnie, bardzo Cię proszę zawitaj jeszcze raz na opisanym przez Ciebie wątku i przeczytaj go ze zrozumieniem :) a jak już to sie stanie , sama wyciągi wnioski co miałem na myśli... a następnym razem , jak będziesz chciała mnie uszczypnąć postaraj sie bardziej/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11266
#czarnula26 nieaktywny
14 kwietnia 2015r. o 20:06
kogo polecicie do wyrwania zęba 7?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza