Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~Ania niezalogowany
13 lipca 2015r. o 17:17
Witam;-) wybiera sie w czwartek do dentysty - Pana Dawiada Brzyskiego, nic nigdzie o nim nie pisza. Byl ktos moze u niego?jak leczy zeby?warto?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
13 lipca 2015r. o 17:24
Ja chodzę do doktora Pietrzaka na gdańskiej.. I jestem w końcu zadowolona.. Zważywszy na to ze od małego boje się dentysty.. A ten Pan jest bardzo miły i delikatny.. :)

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 17:46
Rowniez polecam p.pietrzaka z gdanskiej naprawde d obry stomatol poog wszystko robi porzadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lipca 2015r. o 19:02
Malenka91 napisał(a): Ja chodzę do doktora Pietrzaka na gdańskiej.. I jestem w końcu zadowolona.. Zważywszy na to ze od małego boje się dentysty.. A ten Pan jest bardzo miły i delikatny.. :)


a czy przyjmuje na nfz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
13 lipca 2015r. o 19:29
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Ja chodzę do doktora Pietrzaka na gdańskiej.. I jestem w końcu zadowolona.. Zważywszy na to ze od małego boje się dentysty.. A ten Pan jest bardzo miły i delikatny.. :)


a czy przyjmuje na nfz?


Tak na NFZ jest doktor Pietrzak :) Wiadomo ze jak w grę wchodzi np leczenie kanałowe, to trzeba zapłacić.. ale tak to za darmo..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marzena niezalogowany
14 lipca 2015r. o 21:57
Czy ktoś zna może dobrego stomatologa dziecięcego który dorobi dziecku złamaną jedynkę proszę o jakieś namiary pilne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beti niezalogowany
14 lipca 2015r. o 22:18
Ja polecam Pana Piotra Szczepańskiego , w marcu robił mi złamaną jedynkę , trzyma się nadal . Czy robi dzieciom nie wiem . Naprawdę polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~domi niezalogowany
14 lipca 2015r. o 22:21
~marzena napisał(a): Czy ktoś zna może dobrego stomatologa dziecięcego który dorobi dziecku złamaną jedynkę proszę o jakieś namiary pilne !



Mam połamane dwie jedynki. Robiłam u Ciesielskiej na osiedlu kwiatowym. Jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.