Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~anonimowy niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 12:57
z daleka od Stomadentu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teresa niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 15:45
swietne dentystki sa na ul.1-maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ola niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 15:56
Z tego co wiem,Osko to bardzo dobrzy stomatolodzy.sama korzystalam z uslug i bylam bardzo zadowolona..Bardzo mila obsluga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ogier niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:13
Na Mazowieckiej jest świetny dentysta. I pogada i się pośmieje. Czlowiek sie nie boi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 16:44
~cierpiaca napisał(a): jestem po wizycie u Durynka ząb był do wyrwania twarz nieziemsko opuchnięta,pełno ropy ale ząb został usunięty tylko czekać aż opuchlizna zejdzie.myślałam,że przyjmują tam w ramach nfz a jednak zaplaciłam 100zł ciężko mi określić czy polecam czy nie. "operował" mnie młody dentysta więc chyba syn?nie wiem nawet,ale plus za to,że jako nieliczni przyjęli od ręki z bólem.


Mam pytanie; zęba usunął po mimo opuchlizny czyli stanu zapalnego czy opuchło po zabiegu? Bo jeśli po mimo ostrego stanu zapalnego to dlamnie bardzo dziwne.Ponieważ spotkałam się z tym, że lekarze nie chętnie decydują się na to ze względu na możliwość powikłań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~panika niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 21:17
M .Dutynek polecam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 grudnia 2015r. o 4:15
~ napisał(a):
~cierpiaca napisał(a): jestem po wizycie u Durynka ząb był do wyrwania twarz nieziemsko opuchnięta,pełno ropy ale ząb został usunięty tylko czekać aż opuchlizna zejdzie.myślałam,że przyjmują tam w ramach nfz a jednak zaplaciłam 100zł ciężko mi określić czy polecam czy nie. "operował" mnie młody dentysta więc chyba syn?nie wiem nawet,ale plus za to,że jako nieliczni przyjęli od ręki z bólem.


Mam pytanie; zęba usunął po mimo opuchlizny czyli stanu zapalnego czy opuchło po zabiegu? Bo jeśli po mimo ostrego stanu zapalnego to dlamnie bardzo dziwne.Ponieważ spotkałam się z tym, że lekarze nie chętnie decydują się na to ze względu na możliwość powikłań.


Opuchlizna już była.Dr powiedział,że za późno na antybiotyk...po kilku dniach od wyrwania znalazłam jeszcze kawałek zęba,który został wypchnięty przez dziąsło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~*** niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 20:33
Czy orientuje się ktoś, czy któryś dentysta przyjmie mnie jutro na NFZ? Dziękuje za odp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.