Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 22:18
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~cierpiaca napisał(a): jestem po wizycie u Durynka ząb był do wyrwania twarz nieziemsko opuchnięta,pełno ropy ale ząb został usunięty tylko czekać aż opuchlizna zejdzie.myślałam,że przyjmują tam w ramach nfz a jednak zaplaciłam 100zł ciężko mi określić czy polecam czy nie. "operował" mnie młody dentysta więc chyba syn?nie wiem nawet,ale plus za to,że jako nieliczni przyjęli od ręki z bólem.


Mam pytanie; zęba usunął po mimo opuchlizny czyli stanu zapalnego czy opuchło po zabiegu? Bo jeśli po mimo ostrego stanu zapalnego to dlamnie bardzo dziwne.Ponieważ spotkałam się z tym, że lekarze nie chętnie decydują się na to ze względu na możliwość powikłań.


Opuchlizna już była.Dr powiedział,że za późno na antybiotyk...po kilku dniach od wyrwania znalazłam jeszcze kawałek zęba,który został wypchnięty przez dziąsło...
Te kawałeczki ,które po ekstrakcji spróchniałego zęba się wydostają to odrobiny ozębnej a nie zęba,i jest to normalne i prawidłowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nanana5 niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 0:40
Licówki, protezy,korony, implanty- Chodyra
Chodakowska NIE (na pewno nie sprawy ortodontyczne)!!!!
wyrywanie zębów- Kowalski, szybko i bezboleśnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2016r. o 11:35
~nanana5 napisał(a): Licówki, protezy,korony, implanty- Chodyra
Chodakowska NIE (na pewno nie sprawy ortodontyczne)!!!!
wyrywanie zębów- Kowalski, szybko i bezboleśnie


autoreklama, przecież tam nie ma pacjentów hehe:)
mozna protetykę zrobić o wiele taniej! i nie gorzej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TANIO ALE SŁABO niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 16:08
Witam.
Pana Babijczuka odwiedziłem już dłuższy czas temu dlatego mam nadzieję, że już się trochę podszkolił w swoim fachu. Ja osobiście miałem robione leczenie kanałowe bez zdjęcia, bez czyszczenia wszystkich kanałów (chyba myślał, że jest JEDEN!) i po 4 miesiącach ząbek strzelił na 2 części po długości - już go nie posiadam... Fakt, cenił się tanio ale i miernota w wykonaniu.
Pozdrawiam.
(z czystym sumieniem polecić mogę p. Macieja Wiktora, który leczył w STOMADENCIE ale chyba uciekł na stałe do Zgorzelca)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14417
#morumo78 nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 16:47
~TANIO ALE SŁABO napisał(a): Witam.
Pana Babijczuka odwiedziłem już dłuższy czas temu dlatego mam nadzieję, że już się trochę podszkolił w swoim fachu. Ja osobiście miałem robione leczenie kanałowe bez zdjęcia, bez czyszczenia wszystkich kanałów (chyba myślał, że jest JEDEN!) i po 4 miesiącach ząbek strzelił na 2 części po długości - już go nie posiadam... Fakt, cenił się tanio ale i miernota w wykonaniu.
Pozdrawiam.
(z czystym sumieniem polecić mogę p. Macieja Wiktora, który leczył w STOMADENCIE ale chyba uciekł na stałe do Zgorzelca)



Pan Babijczuk dobry w wyrywaniu,ale nie jest dokładny i bagatelizuje. Gdy wyrywał mi górną szóstkę (powinien najpierw zrobić zdjęcie),powstała przetoka (połączenie jamy ustnej z zatoką). Zamiast to zamknąć (zaszyć),tak już zostawił.Od 2 msc. latam po laryngologach i biorę antybiotyki,bo do zatoki (niezamkniętej),przez jamę ustną dostały się zarazki i mam zapalenie zatok.Leczenie potrwa jeszcze z 1-2 miesiące.Na leki i wizyty u laryngologa,jak do tej pory,wydałem 400 zł,a jestem dopiero w połowie leczenia.....
Wyrwanie kosztowało 70zł.

www.facebook.com/perun.zdrowepowietrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aaaa niezalogowany
28 stycznia 2016r. o 19:36
A mi zęby uratował dr Ośko. 2 jedynki, które zepsuła mi Pani dentystka z Tomaszowa bol. Miałam jyz omówioną wizytę u dr Kowalskiego, ale ktoś mi właśnie polecił dr Osko i oplacalo się. Tanio nie było ale zeby mi uratował i juz minęło jakies 8 lat i nic sie nie dzieje. Z niego jestem bardzo zadowolona, czego nie moge powiedziec o jego żonie. Zrobiła mi jeden ząb taka tylko kosmetyka - i dalej muszę go robić ponownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10556
#loco nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 19:38
mariusz durynek bardzo dobry dentysta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
28 stycznia 2016r. o 19:56
loco napisał(a): mariusz durynek bardzo dobry dentysta
popieram,bardzo dobry i miły no i ładny ale to nie ma znaczenia chyba w leczeniu ,chociaz? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.