Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ile zarabia kelner na weselu?

~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 16:32
~IZA napisał(a): iLE PLACI GAWART ZA WESELA
Da zarobić i zjeść. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:24
~ napisał(a):
gustaw napisał(a):
obcyy napisał(a): W Słonecznej wesele z poprawinami 60zł -słabo ??


Nie przesadzaj słyszałem że była podwyżka ,teraz 80zeta !!
I Nawet na chwilę nie można usiąść.Masakra.Byłam i nie pójdę!!!!Nawet talerza zupy nie dostałam.Śmiech!!!!Gdzie na innych weselach dostajesz cały obiad bez żadnej łaski.Bo kelnerka musi mieć siłę na całą noc


cos wam sie w główkach chyba poprzestawialo! to, że kelnerka dostanie obiad w pracy to tylko i wyłącznie dobra wola właściciela!
bo czy w Baderze albo w Tesko dostają obiady w pracy?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~X niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:41
W Baderze czy TESCO nikt nie pracuje ponad 12 godzin...i wszędzie przysługuje przerwa ustawowa co do ilości godzin,ale wątpię czy przy weselach też...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 22:06
organizuje takie wesela i wiem jak to wygląda, po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do tej pracy bo to nie ma być za karę. Po drugie trzeba zrozumieć że jest czas na prace i na odpoczynek bo nie wyobrażam sobie inaczej. kelner stojąc cały dzień musi sobie usiąść odpocząć czy zapalić, nie dajmy się zwariować.bynajmniej u mnie tak jest. bo podstawa to miła i zgrana ekipa. a nie tylko pracownik na jeden raz. ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k.... niezalogowany
6 marca 2013r. o 22:56
gdzie potrzebują do kelnerowania na weselach? proszę o nr tel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kelnerka niezalogowany
7 marca 2013r. o 8:49
~k.... napisał(a): gdzie potrzebują do kelnerowania na weselach? proszę o nr tel.

czekasz na gotowe pochodź i popytaj zawsze gdzieś szukają jak się spiszesz to zostaniesz dłużej ale jak widzę nie chce się tobie męczyć tylko jak wytrzymasz z 20 godzin na nogach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
7 marca 2013r. o 11:47
~ napisał(a): organizuje takie wesela i wiem jak to wygląda, po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do tej pracy bo to nie ma być za karę. Po drugie trzeba zrozumieć że jest czas na prace i na odpoczynek bo nie wyobrażam sobie inaczej. kelner stojąc cały dzień musi sobie usiąść odpocząć czy zapalić, nie dajmy się zwariować.bynajmniej u mnie tak jest. bo podstawa to miła i zgrana ekipa. a nie tylko pracownik na jeden raz. ;-)


To może zareklamuj się, napisz gdzie to jest a nie piszesz suche teksty !! A może zapytać kelnerki jak tam masz? Czy się boisz ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 11:57
~ napisał(a): organizuje takie wesela i wiem jak to wygląda, po pierwsze nikt nikogo nie zmusza do tej pracy bo to nie ma być za karę. Po drugie trzeba zrozumieć że jest czas na prace i na odpoczynek bo nie wyobrażam sobie inaczej. kelner stojąc cały dzień musi sobie usiąść odpocząć czy zapalić, nie dajmy się zwariować.bynajmniej u mnie tak jest. bo podstawa to miła i zgrana ekipa. a nie tylko pracownik na jeden raz. ;-)


http://bynajmniej.net/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza