Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ile zarabia kelner na weselu?

~kinga :) niezalogowany
25 września 2013r. o 14:37
Byłam ostatnio pierwszy raz na weselu jako kelnerka i powiem Wam że chętnie bym się jeszcze kilka razy wybrała zarobek może nie największy bo 10 zł/h za 15 godzin pracy( przynajmniej w tej sali gdzie byłam) ale jak dla 19- latki i tak dobrze :) praca przyjemna oczywiście do zrobienia zawsze coś jest ale to jak wszędzie a i zjeść coś smacznego można :P więc jeśli znacie kogoś kto potrzebuje kelnerki do obsługi wesela z Warszawy albo okolic bd wdzięczna za kontakt: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~proxol niezalogowany
20 grudnia 2013r. o 15:50
praca kelnera wcale nie jest taka fajna. (zalezy gdzie) ja musze byc o 6 rano na firmie i pracuje jak koń. ! jak wiecie wesle trwa dlugo nie raz do 6 rrano. potem pozbierac i nakryc na poprawiny. 48 h bez snu , padaczka ! :D ale wesele i poprawiny biore 380 zl ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alicja niezalogowany
10 marca 2014r. o 22:31
Witajcie, czy 15zł/h to dobra kwota dla kelnera na weselu? W tym obiadek oczywiście...no i bezstresowa atmosfera..poza tym ze trzeba zachować kulturke na najwyższym poziome i podac cieple jedzonko na czas. W tym tygodniu mam rozmowe z kelnerami.Dopiero co(rok temu) załozylismy sale wiec nie możemy pozwolić sobie na ta chwile na duże wyplaty ale jednoczesnie chciałabym być wporzadku wobec chlopakow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik niezalogowany
11 marca 2014r. o 8:25
że pracodawca mówi,że chce być w porządku do chłopaków to już brzmi dobrze .Zwykle dla pracodawcy pracownik to potencjalny obibok,złodziej i krętacz.Tak więc,życzę aby się Pani postawa nigdy nie zmieniła.Bo jak nauczyć uczciwości kiedy samemu jest się nieuczciwym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Artur niezalogowany
3 sierpnia 2014r. o 16:54
do osób wypisujących bzdury poniżej:
pracuję jako zawodowy kelner od około 15 lat stawki godzinowe za obsługę wesel ,komunii ,chrztów itp wahają się w przedziałach 12-20 zł za godzinę pracy i mam prośbę do młodych osób zaczynających pracę w tym zawodzie nie piszcie bzdur typu mam 7, 8 zł za godzinę i jest super bo zaniżacie sami sobie pensję na przyszłość kiedy to trzeba będzie za tak zarobione pieniądze utrzymać dom ,rodzinę a nie tylko kupić sobie zegarek lub inna błyskotkę ponieważ na utrzymanie i tak dadzą rodzice pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~irek niezalogowany
3 października 2014r. o 21:13
witam.dorabiam jako kelner na weselach od ok.15 lat,nie mam stawki godzinowej,stawka jest od wesela 300 zl.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lan niezalogowany
3 października 2014r. o 22:21
a ja mam 3000 + 100 premii i 3 flaszki na koniec impry a żarcie za fryte przez całą bibe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2014r. o 6:53
~lan napisał(a): a ja mam 3000 + 100 premii i 3 flaszki na koniec impry a żarcie za fryte przez całą bibe


no bo tak na gejowskich ślubach płacą tylko dupsko potem boli strasznie.. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza