Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ ! niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 14:48
~ napisał(a):
~ ! napisał(a): Napiszę tylko tyle : żadna szanująca się matka/ojciec nie pisaliby oszczerstw kierowanych do wychowawcy ich dziecka, tylko załatwiliby sprawę osobiście twarzą w twarz z nauczycielem, dyrektorem placówki. Brak odwagi ?

BRAK SŁÓW !

to sie tylko tak mowi ze tak powinno sie zalatwiac sprawy a prawda jest taka ze czy to przedszkole czy szkola to nauczyciele nie widza problemow a jak juz sie pojdzie do dyrekcji to zamiataja sprawe pod dywan. Sama mialam taka sytuacje w szkole. Jesli jakiejs mamie nie podoba sie przedszkole to dlaczego ja atakujecie? Ma prawo miec swoje zdanie a to ze zalewa miodkiem danego przedszkola to widocznie ma powod.


Oczywiście ma prawo jej się przedszkole nie podobać , więc najzwyczajniej w świecie niech wypisze swoje dziecko z niego.

Dlaczego mama atakuje nauczyciela na forum ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 15:31
~ ! napisał(a):
~ napisał(a):
~ ! napisał(a): Napiszę tylko tyle : żadna szanująca się matka/ojciec nie pisaliby oszczerstw kierowanych do wychowawcy ich dziecka, tylko załatwiliby sprawę osobiście twarzą w twarz z nauczycielem, dyrektorem placówki. Brak odwagi ?

BRAK SŁÓW !

to sie tylko tak mowi ze tak powinno sie zalatwiac sprawy a prawda jest taka ze czy to przedszkole czy szkola to nauczyciele nie widza problemow a jak juz sie pojdzie do dyrekcji to zamiataja sprawe pod dywan. Sama mialam taka sytuacje w szkole. Jesli jakiejs mamie nie podoba sie przedszkole to dlaczego ja atakujecie? Ma prawo miec swoje zdanie a to ze zalewa miodkiem danego przedszkola to widocznie ma powod.



Oczywiście ma prawo jej się przedszkole nie podobać , więc najzwyczajniej w świecie niech wypisze swoje dziecko z niego.

Dlaczego mama atakuje nauczyciela na forum ?


Właśnie o to chodzi, takie rozmowy -zwracajace uwagę nauczycielowi- zawsze odbijają się na dziecku, a szczegolnie na takim małym, które nie potrafi się obronić i właściwie zareagować a i nie wszystko powie w domu
Łatwo mówić, wypisać dziecko z przedszkola- bo przecież w każdym innym ogrom wolnych miejsc!!! a pracujący rodzic może sobie na to "na luzie" pozwolic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 18:41
Juz bez przesady-ja rozumiem ta osobe. Ja jak w sxkole mialam problem z nauczycielka ktora krzyczala i poszturchiwala dzieci to zareagowalam za to inni rodzice woleli milczec bo bali sie ze nauczycielka bedzie meczyc ich dziecko. Ja sie tego nie balam i na najblizszym zebraniu zakomunikowalam co mi sie nie podoba ale nikt nie mial odwagi mnie poprzec (chociaz na korytarzu wszyscy mieli takie samo zdanie) bo kazdy sie bal. Nauczycielka nie zmienila zachowania i zeby utrzec mi nosa nie pozwolila mojemu dziecku wychodzic do toalety az ktoregos razu sie posikal na lekcji. Wtedy juz zrobilam dym i nauczycielka niedlugo potem zostala przeniesiona do swietlicy. Kilka lat pozniej pracowala juz w sklepie. Wniosek z tego taki ze nawet jak ta mama powie przedszkolance co mysli to odbije sie to na dziecku tak czy inaczej i na nic odwaga jak ktos zasugerowal - no chyba ze inni rodzice stana za ta mama to jest szansa ze cos sie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 kwietnia 2015r. o 19:19
~ napisał(a): Juz bez przesady-ja rozumiem ta osobe. Wniosek z tego taki ze nawet jak ta mama powie przedszkolance co mysli to odbije sie to na dziecku tak czy inaczej i na nic odwaga jak ktos zasugerowal - no chyba ze inni rodzice stana za ta mama to jest szansa ze cos sie zmieni.


Po postach tej mamy już widać, że jest nieuczciwa, więc mam powody sądzić, że pisze głupoty. Jeśli czuje, że jej dziecko jest pod złą opieką, powinna porozmawiać z dyrektorką przedszkola lub powinna wypisać dziecko z tego przedszkola i zapisać do prywatnego i tyle.

Czy chciałabyś, żeby ktoś, komu akurat nie podoba się Twoja praca wypisywał na forum takie rzeczy na Twój temat bez możliwości obrony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 19:41
Nie rozumie tych wywodów niektórych ludzi.. Temat założony aby dowiedzieć sie co nie co o przedszkolach a nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 kwietnia 2015r. o 19:54
Chcesz się coś dowiedzieć coś o przedszkolach, to pytaj znajomych. Przecież tutaj każdy może dowolną bzdurę napisać. Zwłaszcza, że dzieci coraz mniej a przedszkoli coraz więcej.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama przedszkolaka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 19:57
Lepiej tu nic nie piszmy bo na w wyśledzą. Nie... Sory tylko pozytywne opinie bo inne to o zgrozo... Policje naśla... Lepiej zamknijcie ten temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 kwietnia 2015r. o 20:09
~mama przedszkolaka napisał(a): Lepiej tu nic nie piszmy bo na w wyśledzą. Nie... Sory tylko pozytywne opinie bo inne to o zgrozo... Policje naśla... Lepiej zamknijcie ten temat


Napisz jak się nazywasz, do którego przedszkola chodzi Twoje dziecko, a ja zadzwonię do dyrekcji, poproszę nauczycielki o opinię na Twój temat, jaką jesteś matką i napiszę na forum ? Wtedy Ty napiszesz opinię na temat przedszkola. Zgoda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza