Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu.

~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 8:59
~ZADOWOLONA napisał(a): Czytając tak niesprawiedliwe opinie aż jestem w szoku. Jakbym odnosiła się do zupełnie innej osoby. Pani Iwonka to bardzo ciepła kobieta, PRZEDSZKOLANKA Z POWOŁANIA!
Nigdy nie miała problemów z dzieciaczkami, tym bardziej z rodzicami.
Ewidentnie z taką opinią się nie zgadzam, ponadto! jestem zniesmaczona, że ktoś może pisać takie bzdury. Z tego co zaobserwowałam, w maluszkach dużo się dzieje, wyjścia spotkania, zajęcia. Bardzo polecam Przedszkole nr 3.
Ja rowniez jestem bardzo zadowolona,mój synek,bardzo chętnie chodzi do grupy maluchow,gdy jest w domu chory,to nie może się doczekać,kiedy pójdzie do p-la.A pani jest dla niego autorytetem.Pani tej grupy bardzo pracowita,zawsze coś ciekawego wymyśla,dzieci się nie nudzą.Na zebraniach z rodzicami bardzo fajnie wszystko wytłumaczy,porozmawia,widać,że bardzo jej zależy na dzieciach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3683
#TinkerBell nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 9:28
Dokładnie, mam takie same odczucia jak Pani powyżej. Ta przedszkolanka może rzeczywiście wydaje się być dość zasadnicza, ale odnoszę wrażenie, ze jest ogromnie zaangażowana w pracę z dziećmi. A to jest przecież najważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9369
#samosia nieaktywny
10 kwietnia 2015r. o 9:31
Moje drugie dziecko aktualnie kończy przedszkole na Dolnych Młynach i nie mogę zgodzić się z opinią, że to przedszkole jest złe. Moim zdaniem jest to jedno z lepszych przedszkoli całkowicie nastawione na rozwój i wychowanie dzieci. Opieka pań jest znakomita. Tam ciągle się coś dzieje - w porównaniu ze szkołą i klasą, do której trafiła córka. Przedszkole to zapewnia pod każdym względem całościowy rozwój dziecka - i b. dobrze przygotowuje do szkoły. Widać to po dzieciach wzorowych - na apelu podsumowującym półrocze/rok szkolny większość jest z przedszkola filii z D. Młynów.
Moje dzieci miały różne panie - każda z nich po swojemu prowadziła zajęcia, ale nigdy ze szkodą dla dziecka.
Często to rodzice zamiast zająć się wychowaniem dzieci i zapewnić im dobry start w życiu - zajmują się nie tym co trzeba i z igły robią widły.
Mój syn był w grupie maluszków, kiedy to wprowadzono system jednej pani głównej i pań zmieniających się - dzięki temu dzieci były przyzwyczajone do różnych pań i nie bały się w trakcie roku przedszkolnego np. zastępstw. A przecież czasami zdarza się, że nauczyciel zachoruje... Oprócz tego łatwiej dzieci te asymilowały się w grupie. To ważne było - córka kończyła wcześniej przedszkole ze stałymi paniami i trudniej jej było odnaleźć się w nowej grupie szkolnej z nową panią.
Wszystko, co robią w tym przedszkolu jest podporządkowane dzieciom i temu, by im było łatwiej w późniejszej edukacji.

Co do mamy, która ma problem z panią z grupy - nie załatwia się takich spraw na forum, tylko zgłasza do dyrektora placówki, który na pewno sprawdzi podejrzenia i postara się wyjaśnić sprawę. Można też porozmawiać z samym nauczycielem i pisać, że będzie się mścił na dziecku to już zakrawa o pomówienie... W dobie takich urządzeń, podsłuchów - wszystko można nagłośnić... Tylko trzeba mieć ku temu poważne przesłanki, argumenty i mieć wiedzę o nauczaniu przedszkolnym i metodach pracy nauczyciela, a nie bazować na swoim egoizmie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 13:31
Zgadzam się w stu procentach. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2015r. o 13:50
Mam dwoje dzieci . Chodziły do przedszkola nr 1 na Jana Pawła i do prywatnego Oxpress.
Z obu placówek jestem bardzo zadowolona.
Plusy publicznego nr 1 : piękny, duży plac zabaw, własna kuchnia , wspaniali nauczyciele nauczania przedszkolnego.
Plusy prywatnego: basen dla maluchów, angielski codziennie, mniejsze grupy niż w publicznym, łatwiejszy wstęp do szkoły podstawowej Oxpress, bark zbiórek na "kino" , "teatr" [ wszytkie wyjścia w cenie], nie przynosi się kartek do przedszkola, bo dyrekcja kupuje, przedszkole czynne cały rok [ zresztą w czasie ferii i wakacji też cały czas jest szkolna półkolonia]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daria niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 20:50
A co możecie mi powiedzieć o przedszkolu smerfiki na Jana Pawła. Nie jestem z Bolesławca, ale chce sie przeprowadzić i jestem ciekawa tego przedszkola bo jest blisko mieszkania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majslina niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 7:44
Zanim poślecie dziecko do przedszkola, zapoznajcie się z tym artykułem http://madrzy-rodzice.pl/2015/08/kiedy-poslac-dziecko-do-przedszkola/ Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że dziecku nie można zrobić niespodzianki. Do przedszkola trzeba dziecko przygotować, uświadomić, przekonać. Wiek dziecka także jest bardzo ważny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
1 listopada 2015r. o 11:51
Co sądzicie o prywatnym przedszkolu Oxpress? Jakie macie doświadczenia z nim związane?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.