Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry pediatra

3595
#jemiola nieaktywny
31 października 2012r. o 14:17

doszly mnie sluchy ze uwielbiany powszechnie dr Narecki rowniez nie jest juz takim asiorem jak kiedys...wizyta domowa to kszt 150zl plus sterta masakrycznie drogich lekow...


Tutaj się nie zgodzę... Doktor Narecki za wizyte domową o każdej porze dnia i nocy bierze 100 złotych nie stosuje antybiotyków ma świetne podejście do dzieci zawsze można zadzwonić i się poradzić.Mój synek go uwielbia daje się zbadać bez problemu.Jak dla mnie to lekarz numer 1
:)
Pozdrawiam

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
31 października 2012r. o 15:16
Jemiola, to Twoja subiektywna opinia, nie gadaj ze nie stosuje antybiotykow bo jesli zachodzi koniecznosc to i takich trzeba uzyc, i takie tez Pan Doktor przepisuje.
Ja nie twierdze ze to zly lekarz, ba, z tych wszystkich praktykujacych w Boleslawcu jest raczej zdecydowanie najlepszy ale asem to juz tez nie jest...
CEna za wizyte domowa tez nie jest wzieta z kosmosu, to fakt.
Pozdrawiam.
Ps: kurtka pasuje bo nic sie nie chwalilas?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3595
#jemiola nieaktywny
31 października 2012r. o 15:31
Z doświadczenia mojego koleżanek siostry to wiem że antybiotyki nie są przez niego stosowane nie wiem jak w innych przypadkach ja sie nie spotkałam z nikim komu wypisywał antybiotyki dla niemowląt i dzieci do lat 3.

kurtka super przydała się i pasuje jak ulał :)

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
1 listopada 2012r. o 0:15
Potrzebuje namiar na kardiologa dziecięcego... dobrego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
1 listopada 2012r. o 23:27
Również polecam dr Kaszewską jest dobrym specjalistą. Jest też bardzo dobra pani dr we Wrocławiu dr Adriana Wilczek ale przyjmuje prywatnie dopasowała mojemu synkowi lekarstwa idealnie. polecają również dr Wiatroszak z Jeleniej Góry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
8 listopada 2012r. o 14:39
Mam pytanko jaki dobry pediatra przyjmuje w Stomadencie wiem ze jest tam dr Broniszewska i Cieśla kogo byscie polecili
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8783
#jusstys nieaktywny
8 listopada 2012r. o 15:02
hmmm odpowiadam na pytanie ktory lekarz w stomadencie broniszewska czy ciesla co do stomadentu mam wielkie ale bo tak naprawde nie ma tam dobrego lekarza jedna stwierdzila tzn broniszewska ze co do astmy to ja za bardzo histeryzuje a dziecko po jakims czasie trafilo z dusznosciami na oddzial w ciezkim stanie ciesla nie raz nie umie rozpoznac zapalenia pluc albo anginy u dziecka !!

co do doktora nareckiego nie dam powiedziec zlego slowa o nim !!! Lekarz nie chetnie stosuje antybiotykow nie raz wyciagnol moje dziecko z dusznosci i choroby co do kosztu wizyty owszem kosztuje 150 zl z czego 100 zl pierwsza wizyta a nastepna kontrolna juz 50 zl wiec jak sie nie wiem to sie pisze glupoty ze kasuje 150 zl po za tym lekarz ma super podejscie do dziecka i na spokojnie wyjasni rodzicom co i jak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2012r. o 18:16
~?? napisał(a): Mam pytanko jaki dobry pediatra przyjmuje w Stomadencie wiem ze jest tam dr Broniszewska i Cieśla kogo byscie polecili


Broniszewską osobiście odradzam, wyniosła, ma się za nie wiadomo kogo, spytać się ją o coś to nie odpowiada normalnie tylko od razu z gębą, że coś się wymyśla. Zero podejścia do dziecka( chyba, że ktoś chodzi prywatnie to inna bajka!), byle jak bada i nie interesuje się rozwojem dziecka. Dla niej ktoś kto przychodzi na NFZ to nikt! I daje to odczuć...No i chodzę z niunią do Cieśli, i jestem zadowolona. Miła, kompetentna, wyrozumiała i interesuje się dzieckiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.