Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobry pediatra

~h niezalogowany
8 listopada 2012r. o 19:02
Witam ja chodze z córką do stomadentu.Jeśli chodzi o Cieśle to jest miła ale kompletnie nie potrafi rozpoznać choroby u dziecka.Córkę w tamtym roku leczyła antybiotykami w zastrzykach na zapalenie migdałków wg niej i tak leczyła że nie wyleczyła,wkońcu poszłam do Broniszewskiej ,która stwierdziła zapalenie oskrzeli i przepisała Biseptol i poprawa kosmiczna po 2 dniach.To prawda że mniemanie o sobie to ona ma jak nie wiem co ale jeśli chodzi o leczenie to jest konkretna i fachowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2012r. o 19:18
Ludzie co wy za bzdury wypisujecie .Doktor Milewska leczyla moje dzieci a obecnie moje wnuki i nie spotkalam jeszcze tak milej lekarki jak ona i interesuje sie choroba dzieci a jesli chodzi o dr Krajewskiego to rowniez jest to naprawde lekarz z powolania .Uratowal nie jedno dziecko z ciezkiej choroby.Sama tego doswiadczylam ,ze gdyby nie doktor Krajewski nie byloby wsrod nas malego czlonka rodziny,ktory w wieku 5 m-cy przeszedl sepse.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 23:14
a dr Narecki kiedy przyjmuje i gdzie? trzeba wcześniej rejestrować dziecko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 23:32
~ napisał(a): Ludzie co wy za bzdury wypisujecie .Doktor Milewska leczyla moje dzieci a obecnie moje wnuki i nie spotkalam jeszcze tak milej lekarki jak ona i interesuje sie choroba dzieci a jesli chodzi o dr Krajewskiego to rowniez jest to naprawde lekarz z powolania .Uratowal nie jedno dziecko z ciezkiej choroby.Sama tego doswiadczylam ,ze gdyby nie doktor Krajewski nie byloby wsrod nas malego czlonka rodziny,ktory w wieku 5 m-cy przeszedl sepse.

co do Krajewskiego to się nie wypowiem, ale Milewska niestety wszystko co było u mojego dziecka leczyła antybiotykami- aż lista dostępnych antybiotyków dla takiego malucha się skończyła. Wtedy zmieniłam lekarza, poszłam do Żuka. Przepisał mi dużo syropów,kropli ziołowych, również jakieś inne lekarstwa, ale nie antybiotyki. Fakt leczenie trwało ok 3 tyg. Po tym podał jakieś krople uodparniające - i jak ręką odjął. Było to 19 lat temu. Teraz chodzę z drugim dzieckiem albo do niego albo do Nareckiego - i jak do tej pory mój maluch dostał 1 raz antybiotyk - ostatnio jak panowała ta paskudna grypa (to chyba profilaktycznie bo ta grypa dawała paskudne powikłania). Ogólnie mogę polecić obu lekarzy, a Panią Milewską jako neurologa - tutaj naprawdę ma dużą wiedzę i warto od niej zacząć diagnozę ( jeżeli jest taka potrzeba).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2013r. o 8:26
proszę o namiary na dr. Nareckiego dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ameise niezalogowany
9 marca 2013r. o 15:28
polecam panią dr.Milewską-wspaniała lekarka,ma dużą wiedzę,miła,zawsze uśmiechnieta,interesuje się dzieckiem,zawsze udziela informacji na temat leczenia,badań itp. Dr.Krajewski jest również dobrym lekarzem,kompetentny,dobty kontakt z rodzicem.Wiem co piszę bo już kilka razy byłam z dzieckiem na oddziale dziecięcym i wszystkie pobyty były dłuższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kenig niezalogowany
9 marca 2013r. o 15:49
szukanie nie boli :)

http://www.gabinetlekarski.com/index.php/szukaj-gabinetu?sobi2Task=sobi2Details&catid=204&sobi2Id=176
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2013r. o 20:27
~kenig napisał(a): szukanie nie boli :)

http://www.gabinetlekarski.com/index.php/szukaj-gabinetu?sobi2Task=sobi2Details&catid=204&sobi2Id=176


złośliwość najwidoczniej też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.