Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie w TBS Bolesławiec

~oczekująca niezalogowany
6 listopada 2013r. o 22:43
Jaka szansa mała. My czekamy 4 lata przy ostatnim oddawaniu mieszkań na ul. Śluzowej byliśmy pewni że dostaniemy bo na ''liście'' byliśmy blisko do dostania mieszkania. do tej pory czekamy dlaczego sami nie wiemy pewnie jak wszędzie mieszkanie dostaje się po znajomości. A ta cała komisja co się zbiera i decyduje to jakaś pomyłka mówią że sugerują się tym i tym a okazuje się że dostajesz odmowę i dalej czekasz w kolejce. Jak masz znajomości w TBSie to dostaniesz szybko mieszkanie wtedy nie patrzą na Twoją sytuację finansową czy mieszkalną. Nieporozumienie jakieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
9 listopada 2013r. o 20:36
Pękam ze śmiechu czytając tego posta.Ludzie mieszkacie w tbs i narzekacie że słabe wykonanie i drogo to sie wyprowadzcie i już nie będziecie narzekać.Innym przeszkadza że podnajmują bo ktoś tam czeka i nie dostanie - tbs nie jest dla każdego, jeśli nie dostałeś to wez pod uwagę posty o kupnie od developera bo lepiej wybudowane.Gdańska to też was kuje że takie warunki a ja wam powiem że 2i3 pokojowych już nie ma i co są chętni a ba i to pełno a masz 42-48tyś na wpłatę? no jak nie to wiadomo że to nie dla Ciebie.Komu TBS sie nie podoba to niech się wyprowadzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LAPA66 niezalogowany
4 grudnia 2013r. o 21:21
NIE JESTEM KRYTYK BO TO PRAWDA CZEKASZ ,JEST TERMIN A GO NIE MA KASA OBRACAJA A TU NI GDZIE MIESZKANIA JAK NA GDANSKIEJ
;) :P ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 13:56
MOŻE CHCE KTOŚ ZAMIENIĆ 3 POKOJE NA 2 POKOJE W TBS. MOGE DOPŁACIĆ Z 10 TYŚ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 15:53
Ja mam ochotę zamienić 2 pokoje na 3.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza