Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

~ niezalogowany
21 września 2010r. o 17:59
19 września na forum n pojawiła się wstępna lista nadajników, z których będzie prowadzony przekaz drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Zgodnie z opublikowaną listą cały proces będzie podzielony na cztery etapy, które nastąpią kolejno: 30 września i 31 grudnia br oraz 31 lipca i 31 grudnia 2011. Przypomnijmy, że w skład drugiego multipleksu DVB-T wejdą kanały: Polsat, TVN, TV 4 i TV Puls i każdy z nich przygotuje po jednym kanale dodatkowym (wymienia się TVN Siedem, Polsat Sport News, TV 6 i kanał pod roboczą nazwą TV Puls 2).
Etap I (30.09.2010)
RTCN Poznań/Śrem - k. 39 (618 MHz)
RTCN Warszawa/PKiN - k. 48 (690 MHz)
RTCN Warszawa/Raszyn - k. 48 (690 MHz)
RTCN Zielona Góra/Jemiołów - 46 (674 MHz)
RTCN Żagań/Wichów - k. 41 (634 MHz)

CZY MOZLIWY BEDZIE ODBIÓR Z ŻAGANIA CZY MUSIMY CZEKAC NA WROCŁAW????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P4BLO niezalogowany
21 września 2010r. o 21:48
jak byk masz napisane ze bedzie zagan. Wez idz... ehhh
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
21 września 2010r. o 22:28
Nie tak dawno był podobny temat. Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba Drill pisał, że w Bolesławcu odbiera już tą telewizję z nadajnika w Żaganiu.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2010r. o 22:41
z Żagania to już od dawna można odbierać w bolesławcu.
Do tego jeszcze niemieckie i czeskie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2010r. o 7:19
sami specjalisci widze;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fazi niezalogowany
28 września 2010r. o 17:31
mam pytanie caly czas bardzo dobrze obieralem sygnal z sremu obecnie nie mam programow tvn tv4 polsat wyswietla sie napis kanal ukryty co to oznacza ? kanaly tvp 1 2 tvp poznan hd kultura sport dzialaja idealnie a tamte nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3797
#spunkt nieaktywny
28 września 2010r. o 17:44
~fazi napisał(a): mam pytanie caly czas bardzo dobrze obieralem sygnal z sremu obecnie nie mam programow tvn tv4 polsat wyswietla sie napis kanal ukryty co to oznacza ? kanaly tvp 1 2 tvp poznan hd kultura sport dzialaja idealnie a tamte nic

witaj.Jak ze Śremu:
MUX 1 Kanał 23 EPR: 100 kW,MPEG-4 AVC
TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV 4 i TV Puls
MUX 3 Kanał 28, EPR: 20 kW,MPEG-4 AVC
TVP1, TVP2, TVP Info, TVP HD,TVP Sport, TVP Kultura i TVP Historia.( "z tego teraz ciągniesz"
Śrem

młody

Podłączamy zadowolenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
29 września 2010r. o 21:35
Do: Moderatora
Może by tak połączyć dwa tematy o tej samej tematyce - DVB-T?

Polsat z pokojowej anteny DVB-T
http://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=7&act=showtopic&topic=27159&strona=2

Harmonogram uruchomienia MUX 3.

Zmoderowano 29.09.2010 godz.22:13 - powód: Powtórzenie (hekko)

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza