Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

315
#mir.ko nieaktywny
29 września 2010r. o 21:39
jak to sie sprawuje np na LCD 42-46 cali , bo przeciez to nie HD
jak z formatem obrazu 4:3 czy 16:9 czy kombinowanie ze stratami fragmentów.
i ogolnie jak jakosc, zaklocenia cyfrowe
ogolne wrazenia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
29 września 2010r. o 21:53
Kto odbiera i jaka polecacie antenę. Mam dwa tv z dekoderem dvb-t i zastanawiam się nad kupnem.


Dopisane 29.09.2010r. o godz. 21:53:

Czy potrzebna jest antena zewnętrzna czy wystarczy wewnętrzna (pokojowa)??

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tyr niezalogowany
29 września 2010r. o 22:22
Antena wystarczy zwykła szerokopasmowa ze wzmacniaczem.Telewizory które masz zobacz czy są z mpg4 bo tylko wtedy bedziesz miał polskie kanały... w tym tygodniu dokładają kolejne kanały podobno 30 wrzesnia maja już być:) coś robia z nadajnikiem w Żagani bo cos w tym tygodniu kilka razy nie było programów .A co do jakości to naprawde jest super :)śmiem twierdzic żę o niebo lepsza jakosc niż na platformach cyfrowych.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eryk niezalogowany
29 września 2010r. o 22:31
tvp1 ,tvp2 i tvn jest w dolby digital:)

Zmoderowano 16.02.2011 godz.19:32 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
16 lutego 2011r. o 19:30
emerson napisał(a): Czy ktoś korzysta może z naziemnej telewizji cyfrowej ?? Interesuje mnie czy dobrze to działa w Bolesławcu. Mam dekoder "N" i chcę z tv naziemnej cyfrowej odbierać Polsat.


Zamiast zakładać nowy temat, wyszukaj najpierw w wyszukiwarce :)

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2762
#klimper nieaktywny
16 lutego 2011r. o 20:02
http://telewizja-cyfrowa.com/

Proponuje poczytac, jest tu wszystko o naziemnej tv cyfrowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
16 lutego 2011r. o 21:22
mir.ko napisał(a): jak jakosc, zaklocenia

jak to w cyfrowych rzeczach, albo coś jest, albo tego nie ma, albo jedno z drugim na zmiane ;] Jeśli chodzi o odbiór to powinien być dobry z zew. anteną. a jeśli chodzi o zakłócenia to raczej braki sygnału niż zakłócenia, śnieżenia na pewno nie uświadczysz:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5952
#FreeQ nieaktywny
3 lipca 2011r. o 9:45
Działają wam kanały tvp1,tvp2 tvp info ? Mam wszystkie pozostałe ale tych z tvp nie odbieram... jak trzeba ustawić antenę aby te kanały odbierać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.