Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naziemna telewizja cyfrowa

235
ladaco
30 października 2011r. o 21:41
sentinel napisał(a):
Żeby znaleźć jakikolwiek temat, wystarczy wpisać tekst do wyszukiwarki, znajdującej się po prawej, na stronie głównej. Czy to aż takie skomplikowane ?
Do tego nie trzeba być żadnym alfą ani omegą :) tylko dobrze się rozejrzeć :)


Zamiast rżnąć ważniaka po prostu wklej link do tematu i nie rób z gościa głupka, nie być taki kozak po prostu, trochę życzliwości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
30 października 2011r. o 21:47
Z takim mądralą nie będę dyskutował, szkoda moich myśli. Niech myśli że pozjadał wszystkie rozumy...Pytam bo mam do tego prawo, a jak ci nie pasuje to nie czytaj tych pytań, albo nie wypowiadaj się. Mądrala z bożej łaski...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
30 października 2011r. o 21:48
ladaco napisał(a): Zamiast rżnąć ważniaka po prostu wklej link do tematu i nie rób z gościa głupka, nie być taki kozak po prostu, trochę życzliwości


Gdybym nie był życzliwy, to usunąłbym jego temat bez żadnego śladu i tyle, a tak przeniosłem jego post do tematu już założonego.
Gość zamiast wysilić się nieco i najpierw poszukać, czy już takiego tematu nie ma, to zakłada nowy, powielając tym istniejący już temat.
Nie będę wyręczał kogoś w szukaniu tematów i wklejał im linków. Wyszukiwanie nie jest aż takie skomplikowane.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
30 października 2011r. o 21:48
aha...Ladaco dzięki za uprzejmość i wyrozumiałość dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
30 października 2011r. o 21:53
ojciec napisał(a): Z takim mądralą nie będę dyskutował, szkoda moich myśli. Niech myśli że pozjadał wszystkie rozumy...Pytam bo mam do tego prawo, a jak ci nie pasuje to nie czytaj tych pytań, albo nie wypowiadaj się. Mądrala z bożej łaski...


Nie pasuje mi, że zakładasz temat, w sprawie, o której już jest otwarta dyskusja i dlatego mam prawo taki temat usunąć.

Koniec dyskusji o tym i pisz w temacie.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taktoja niezalogowany
30 października 2011r. o 21:58
Ja mieszkam na kwiatowym, i mam ustawione na grodziec , łapie 10 kanałów polskich i około 15 - czeski i niemieckie + różne radia pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
15 stycznia 2012r. o 22:44
acidodomingo napisał(a): Jestem użytkownikiem naziemnej cyfrówki od roku.
Jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie,piszcie,temat na czasie,
porady,opinie itp.


Temat w tej sprawie już jest założony wcześniej.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
16 stycznia 2012r. o 12:31
Wykaz nadajników DVB-T:
www.telewizja-cyfrowa.com/nadajniki.html

Polecam również poniższą stronę:
dipol.com.pl/dane_nadajnikow_tv_naziemnej_w_polsce_bib07.htm

Poniżej szczegóły dotyczące nadajnika, z którego w Bolesławcu jest możliwość odbioru programów DVB-T:
radiopolska.pl/wykaz/pokaz_lokalizacja.php?pid=127

Proponuję uruchomić google maps i znaleźć ten nadajnik choćby wg współrzędnych, które są podane na powyższej stronie i znaleźć punkt, ustawić skalę mapy tak by widać było miejsce nadajnika i Bolesławiec i już będzie widać kierunek w którym należy ustawić antenę.

To chyba wszystko na ten temat.


Dopisane 16.01.2012r. o godz. 12:31:

RTCN Żagań *Wichów*
Lokalizacja:
Długość geograficzna: 15°28'41" E
Szerokość geograficzna: 51°44'54" N

maps.google.pl/m/local?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=51.748333N+15.478056E&ie=UTF8&ll=51.748333,15.478056&z=12

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza