Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~. niezalogowany
3 maja 2014r. o 0:20
Jesteście śmieszne, jeśli Wam jest tak źle w tej pracy, to w każdej chwili możecie się zwolnić. Nikt Was nie zmusza do pracy tam. Wiele osób jest chętnych na Wasze stanowisko. To jest praca, a nie wesołe miasteczko. Gdybyście uważały, zamiast plotkować i pisać sms-y to nie musiałybyście zostawać po godzinach i przychodzić w soboty. A najlepsze jest to że płacą Wam za nadgodziny. Wstyd, że wypisujecie takie głupoty na temat zarobków i TL-ów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~. niezalogowany
3 maja 2014r. o 0:34
Jaka praca, taka płaca. Z tego co wiem, ludzie dostają mniejsze wypłaty za to jak pracują, urlopy na żądanie itd. więc najpierw spójrz na siebie i swoją pracę, a później płacz jak to Cię źle traktują i mało płacą. Ciekawa jestem w jaki sposób Cię poniżają? Co? Opowiedz nam trochę o tym jak to Was nie szanują. Chętnie posłucham. Bardzo dużo słyszałam o tym co się dzieje na zmianie WHITE i zastanawia mnie tylko jak możesz pisać takie śmiecie na forum? WSTYD i jeszcze raz WSTYD. Liderki zbyt długo wchodziły Wam w tyłek za przeproszeniem. Notatek nie dostajecie za byle co. Jakby kilka głów poleciało to może byście się ogarnęły z pracą. Nie dziwię się Pani S.B, że liczy się dla niej tylko zapierdzielanie, każdy chce skończyć jak najszybciej, a nie zostawać po godzinach i przychodzić w soboty. Jak tak bardzo Ci nie pasują liderki i skoczkowie to czemu nie podejdziesz do nich i nie powiesz im co Ci w ich pracy nie pasuje? Ale po co, lepiej jest kwiczeć i stękać na forum bo przecież jest się "anonimowym". BRAWO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2014r. o 21:05
autor anonimowo napisanego posta wytyka innym, że robią to samo - BRAWO!

"Nie dziwię się Pani S.B, że liczy się dla niej tylko zapierdzielanie, każdy chce skończyć jak najszybciej, a nie zostawać po godzinach i przychodzić w soboty. Jak tak bardzo Ci nie pasują liderki i skoczkowie to czemu nie podejdziesz do nich i nie powiesz im co Ci w ich pracy nie pasuje?"
skoro chce skończyć jak najszybciej to niech pomoże zamiast jedynie bawić się w zaganiacza. ale to oczywiste, że nie pomoże bo nie potrafi.
pewnie dlatego, że później by się zaczęło nękanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GiGiF niezalogowany
3 maja 2014r. o 22:37
~ napisał(a): na szwalni kobiety dostały podobno niecałe 20zł brutto. prawda to?


Jeżeli to prawda to nie powinny w ogóle takiego aneksu przyjmować.Ja osobiście otrzymując taki dokument poczuł bym się potraktowany jak zwierzę :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzys33 niezalogowany
6 czerwca 2014r. o 8:38
Witam, interesuje mnie praca w TBAI na magazynie, jakie są warunki na tym stanowisku? Jak to ogólnie tam wygląda? Z góry dzięki za odpowiedź:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~phii niezalogowany
6 czerwca 2014r. o 10:06
~krzys33 napisał(a): Witam, interesuje mnie praca w TBAI na magazynie, jakie są warunki na tym stanowisku? Jak to ogólnie tam wygląda? Z góry dzięki za odpowiedź:)


jedź i zapytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2014r. o 10:43
~GiGiF napisał(a):
~ napisał(a): na szwalni kobiety dostały podobno niecałe 20zł brutto. prawda to?


Jeżeli to prawda to nie powinny w ogóle takiego aneksu przyjmować.Ja osobiście otrzymując taki dokument poczuł bym się potraktowany jak zwierzę :/


nie przesadzasz? 20 zl = 10 bochenkow chleba, tzn ze wystarczy na 15 dni jedzenia czytaj przezycia

to duzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~didi91 niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 20:28
orientuje się ktoś czy jest jakiś dojazd z Bc do tegoż zakładu ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza