Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~nunu niezalogowany
24 czerwca 2014r. o 11:57
~ napisał(a): nie przesadzasz? 20 zl = 10 bochenkow chleba, tzn ze wystarczy na 15 dni jedzenia czytaj przezycia

to duzo


Po 1 - nie samym chlebem człowiek żyje, przydałoby się chociaż masło a ono kosztuje koło 5 zł :)
Po 2 - gdzie kupujesz chleb? Od jakichś 5-6 lat nie spotkałam się z chlebem po 2 zł. No chyba że jesz te "świeżutkie, wypiekane" z lidla czy biedronki. Dobry chleb, z miejscowej piekarni kosztuje min 3 zł, pełnoziarnisty koło 4 zł, troche to zaniża Twoją statystykę :))

Zmoderowano 29.06.2014 godz.14:11 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~------ niezalogowany
28 czerwca 2014r. o 20:00
co tam w tbai slyszalem ze ostro przeginaja w szczegolnosci na szwalni mobing na calego a prawa procownicze tak lamia ze juz nie pip powinien sie tym zajac tylko prokurator art.218 kk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 10:05
Jest jakiś powód że szukają ludzi i nie mogą znaleźć , wiele osób omija ta firmę już po samej rozmowie :D mobbing, kasa małą - podstawa + jakiś śmieszny dodatek , 3 zmiany o orka nawet w niedzielę :D na recepcji marmury a na wypłatę ochłapy ;)


Zmoderowano 29.06.2014 godz.14:11 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SSS niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 12:31
Nie rozumię nie pasuje Ci to się zwolnij , nie pracuję w Tabai , ale z zakładu w którym pracuje też masa ludzi się pozwalniała bo niskie zarobki wyzysk i nie wiem co jeszcze i idą ostro pracować do Tabai ? Ja nie wiem to się zwolnijcie i siedzcie w domu jak wam się nie chce pracować po co się spuszczacie!!! stanowiska prezesów są już zajęte . Nie chciałeś / - łaś się uczyć to twój problem dlatego mniej zarabiasz , a jeszcze do tego cały czas narzekasz ,że ci źle to bedziesz miał zawsze źle gdzie byś nie poszedł pracować !!! bo nie potrafisz do swojego głupiego mózgu dopuścić pewnych pozytywnych stron choćby, że prawie drugi 1000 zł Tabai płaci Ci składki emerytalne , zdrowotne , skarbowe i nie wiem jeszcze jakie . Zwolnij się , załóż swoją firmę i opłącaj te składki to się obkupczysz . Nie piszcie że wam ciężko nieroby bo do pracy się chodzi pracować, a nie odpoczywać !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 12:40
zgadzam sie jak ktoś chce pracować to bedzię pracować, osobiście nie narzekam :)

Zmoderowano 29.06.2014 godz.14:12 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ANONIMOWY niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 12:40
~SSS napisał(a): Nie rozumię nie pasuje Ci to się zwolnij , nie pracuję w Tabai , ale z zakładu w którym pracuje też masa ludzi się pozwalniała bo niskie zarobki wyzysk i nie wiem co jeszcze i idą ostro pracować do Tabai ? Ja nie wiem to się zwolnijcie i siedzcie w domu jak wam się nie chce pracować po co się spuszczacie!!! stanowiska prezesów są już zajęte . Nie chciałeś / - łaś się uczyć to twój problem dlatego mniej zarabiasz , a jeszcze do tego cały czas narzekasz ,że ci źle to bedziesz miał zawsze źle gdzie byś nie poszedł pracować !!! bo nie potrafisz do swojego głupiego mózgu dopuścić pewnych pozytywnych stron choćby, że prawie drugi 1000 zł Tabai płaci Ci składki emerytalne , zdrowotne , skarbowe i nie wiem jeszcze jakie . Zwolnij się , załóż swoją firmę i opłącaj te składki to się obkupczysz . Nie piszcie że wam ciężko nieroby bo do pracy się chodzi pracować, a nie odpoczywać !!!
Do pracy to się chodzi zarabiać pieniądze !! dużo pieniędzy !! a nie pracować( pracować to sobie możesz na działce ogrodowej)twoje nędzne 1250 pln netto to sobie wiesz gdzie możesz wsadzić.min zarobków 3800pln netto każdą firme na to stać.u siebie pracownikowi płacili 8 000 pln,a u nas płacą 1250 pln,to daje 6.4 pracownika czyli 5.4 pracownika mają gratis czyli co szósty pracownik to pracownik,a reszta to niewolnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wqwwww niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 13:25
~SSS napisał(a): Nie rozumię nie pasuje Ci to się zwolnij , nie pracuję w Tabai , ale z zakładu w którym pracuje też masa ludzi się pozwalniała bo niskie zarobki wyzysk i nie wiem co jeszcze i idą ostro pracować do Tabai ? Ja nie wiem to się zwolnijcie i siedzcie w domu jak wam się nie chce pracować po co się spuszczacie!!! stanowiska prezesów są już zajęte . Nie chciałeś / - łaś się uczyć to twój problem dlatego mniej zarabiasz , a jeszcze do tego cały czas narzekasz ,że ci źle to bedziesz miał zawsze źle gdzie byś nie poszedł pracować !!! bo nie potrafisz do swojego głupiego mózgu dopuścić pewnych pozytywnych stron choćby, że prawie drugi 1000 zł Tabai płaci Ci składki emerytalne , zdrowotne , skarbowe i nie wiem jeszcze jakie . Zwolnij się , załóż swoją firmę i opłącaj te składki to się obkupczysz . Nie piszcie że wam ciężko nieroby bo do pracy się chodzi pracować, a nie odpoczywać !!!

coś ta masa ludzi z twojego zakładu zabłodzila bo do dzisiaj do tbai nie dotarli gdzie oni się podziali, poszukaj ich i dowieź do TBAI...

Zmoderowano 29.06.2014 godz.14:13 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SSS niezalogowany
29 czerwca 2014r. o 15:21
A co mnie to obchodzi nieroby czy zarobisz 1250 netto czy 8000 netto to są wasze problemy nie moje .Ja nie będe z wami dyskutował bo nie ma z kim i oczym nieroby . Ja mam swoją prace i nie narzekam i dodam tylko ze tez sobota i niedziela w pracy jestem . NAPISAŁEM ŹLE WAM TO SIĘ ZWOLNIJ I W DOMU SIEDŹ NIKT NA SIłĘ WAS NIE TRZYMA !!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.