Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
7 czerwca 2015r. o 22:19
Szczerze ,pracuje w DE i we wszystkich zakładach gdzie jest IGMETAL zakłady pracują tak jak chca te związki i kasa która wywalczą jest dla pracownika,zakład daje tylko prace reszta zalezy od związków w Polsce też by tak mogli byc ale każdy ma to w dup.e czytając to forum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 12:19
~Sylwia napisał(a): A czy może mi ktoś wyjaśnić następującą kwestię, bo najpierw słyszałam, że ponoć związki miały zdziałać, że jak się zgłosi UW lub UŻ na kilka dni przed lub nawet z dnia na dzień to mieli nie zabierać premii. Bo było ponoć tak, że jak się zgłosiło UW minimum 2 tygodnie przed to premia nie przepadała, a ponoć po interwencji związków nawet jak się zgłosi 2 tygodnie przed to i tak zabierają premie, czyli że jest gorzej niż było. Jak to w końcu z tym dobrym działaniem związków jest?
Za żaden uw nikt teraz nie zabiera premi brałem z dnia na dzien i premi nie straciłem za uż chyba zabieraja to niepisz bzdur ze za uw zabierają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13196
#Bocian89 nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 12:24
A jak tam wygląda kwestia z systemem motywacyjnym dla pracowników ? Możecie mi coś o tym powiedzieć ? Czytam własnie artykuł http://manager24h.pl/motywacja-do-pracy I dobrze jest gdy pracodawca w taki właśnie sposób stara się pracownika zachęcić do wydajniejszej pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 12:31
Związki na zakładzie dopiero dwa mięsiące a wy byście już chcieli wszystko kupe kasy nic nie robić tylko narzekać a zapisz się jeden zdrugim i możę wy to szybko załatwicie a nie tylko czekać i patrzeć moze coś załatwią a ja skorzystam ale trzeba mieć odwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jua niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 20:35
a zapisać się jedna z drugą i działać a nie czekać na gotowca, zmyślać jakieś farmazony i narzekać! wszystkie mocne na forum, a złożyć deklarację, to majtami trzęsą żeby nikt przypadkiem nie zauważył. jak Wam dwie dychy szkoda to nie czekać na mannę z nieba!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwia niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 23:09
Będąc na szkoleniu powiedziano nam, że premia jest za przepracowany pełny miesiąc. Będąc na chorobowym dowiedziałam się od koleżanek, że dzięki związkom mają nie zabierać premii za UW, więc tylko się zapytałam jak to jest, bo niestety każdy co innego gada. Więc nie piszę bzdur tylko grzecznie pytam, więc proszę czytać na przyszłość ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwia niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 23:09
Będąc na szkoleniu powiedziano nam, że premia jest za przepracowany pełny miesiąc. Będąc na chorobowym dowiedziałam się od koleżanek, że dzięki związkom mają nie zabierać premii za UW, więc tylko się zapytałam jak to jest, bo niestety każdy co innego gada. Więc nie piszę bzdur tylko grzecznie pytam, więc proszę czytać na przyszłość ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pianko niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 5:03
a ja słyszałem, że za głupotę zabierają premię, więc uważać....!:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.