Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 22:20
nie jestem zaden siurek nawet nie jestem plci meskiej:-)ale taka jest prawda ciezko teraz o dobrze platna prace i mozna pracowac w byle jakim TBAIu a i tak szukac czegos lepszego w miedzyczasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z życzeniami udanych wakacji dla białych niezalogowany
30 lipca 2015r. o 8:58
W szczególności dla Pani, Pani Asiu dużo słońca życzę no i dla Ani też, która nas opuszcza i opuścić nie może. Bo gdzie indziej będzie mogła zachowywać się jak małolata z "disnejowskich" seriali. Obie Panie nakręcają mobing między pracownikami. Która dziewczyna bardziej dokuczy koleżance ta ma przywileje. Chorobowe dla koleżanek przyzwolone a reszta do zbesztania. Na koleżankę nie nakrzyczy jeszcze odwróci od niej uwagę!
Udanych wakacji drogie Panie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2015r. o 10:58
~Z życzeniami udanych wakacji dla białych napisał(a): W szczególności dla Pani, Pani Asiu dużo słońca życzę no i dla Ani też, która nas opuszcza i opuścić nie może. Bo gdzie indziej będzie mogła zachowywać się jak małolata z "disnejowskich" seriali. Obie Panie nakręcają mobing między pracownikami. Która dziewczyna bardziej dokuczy koleżance ta ma przywileje. Chorobowe dla koleżanek przyzwolone a reszta do zbesztania. Na koleżankę nie nakrzyczy jeszcze odwróci od niej uwagę!
Udanych wakacji drogie Panie.
na ktorej to zmianie taki mobing panuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 19:18
na każdej zmianie taki mobbing panuje..przydupasy i kapusie mogą wszystko,liderki robią sobie co chcą nie dają dobrego przykładu aż dziw że w góra nic z tym nie robi..masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ukl niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 23:38
~ napisał(a): pierwsze 3 miesiące są okresem próbnym,po 3 miesiącach jak się sprawdzisz dostaniesz umowę stała,zwrot za paliwo,wyższą pensję.
jak TBAI taki zły to powodzenia w znalezieniu lepszej pracy,niestety takie są realia i trudno się mówi a żyje się dalej:)


Po przeczytaniu Twojego postu odnoszę wrażenie, że jesteś miłą i sympatyczną osobą o mentalności niewolniczej. A TBAI właśnie dzięki takim ludziom się wzbogaca. TBAI jest najgorszą firmą w jakiej miałem okazję pracować. Zdecydowanie odradzam tą firmę ludziom z doświadczeniem, posiadającym jakieś fach i umiejętności. Szkoda waszego czasu. Odradzam również ludziom planującym założyć rodzinę lub mającym na utrzymaniu rodzinę, no chyba, że jesteście egoistami chcącymi wychowywać dzieci w biedzie powtarzając sobie: "niestety takie są realia i trudno się mówi a żyje się dalej".
Poprawcie mnie jeśli coś się zmieniło w tej firmie w porównaniu z rokiem 2013.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:34
nic się nie zmieniło :( dziadostwo jeszcze gorsze...klika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elite niezalogowany
8 września 2015r. o 18:05
Nie wiem jak było kiedyś, zatrudniłem się nie dawno, ale na pewno nie jest tak jak wszyscy tutaj to opisują. Nigdy jeszcze nie zostałem poniżony przez TL czy GTL, jeśli był jakiś problem to podchodzili do tego po ludzku. Za to wiem kto wypisuje takie rzeczy. Robiłem na kilku działach, widziałem nie jedno i jeśli gość stoi, nic nie robi i jeszcze do tego gada z każdym dookoła, a później narzeka, że Group Leader zwraca mu uwagę, no to sorry. Dobry pracownik na pewno ma tam dobre stosunki z kadrą kierowniczą. Inną kwestią są zarobki, są niskie, ale na to się każdy zgodził, na mojej umowie jest tłustymi jak byk literami napisane ile będę brał. Założę się, że na każdej innej umowie też tak jest. Zadziwia mnie po prostu jakie ludzie którzy nic nie robią mają o sobie mniemanie. Z resztą, pamiętajcie, stanowiska się nikomu nie zazdrości. A jeśli zazdrościcie to nie jest za późno, zróbcie szkołę zaoczną jakiej wymagają by dostać się do biura i zobaczcie co tam się tak na serio robi, tylko najpierw odpowiedzcie sobie sami czy jesteście na tyle zdolni by cokolwiek w tym kierunku zrobić, bo samym pisaniem na forum na pewno nie zajdziecie dalej. Z góry mówię, że jestem najzwyklejszym operatorem, nie jakąś "białą czapeczką", ale gdybym się starał może by mi wyszło, znam dobrze angielski i zawsze miałem głowę do papierków. Macie to samo, starajcie się, róbcie co się da, awansujcie, będziecie mieli lepiej, ale nie oczerniajcie bez powodu, albo gdy powód jest z waszej winy. Tyle, pa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktoś niezalogowany
13 września 2015r. o 6:58
Pana E z Nedcara :) Czyli Grzegorza Ekerta GL wybranego bez szkoły i języka oczywiście po układach . A szwaczka to jego żona która tam pracowała !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza