Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
24 października 2015r. o 20:53
kurcze ja bym to wszystko rozpieprzyła...poprzerzucać na różne zmiany te kliki w białych czapkach bo to one chronią swoje przydupaski a już zmiana Red jest w tym najlepsza..już raz były posądzone o mobbing i przegrały...wstydu nie mają i nie ma sensu wymieniać tu nazwisk bo każdy wie o kogo chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nagonka niezalogowany
31 października 2015r. o 10:46
Na Nedcarze już zaczyna się czystka. Jawne polowanie na osoby zrzeszone w związku zawodowym. Celowe rozproszenie po innych działach, by zmniejszyć możliwości współpracy. Oni wiedzą co robią... W tym zakładzie nic się nie zmieni dopóki szajka kolesi w białych czapkach będzie działać i chronić własne tyłki... Wyzysk i zmuszanie do nadgodzin bez konkretnego uzasadnienia i zgody pracownika...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LvM niezalogowany
31 października 2015r. o 10:56
"Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem"
— Ludwig von Mises
Święte słowa... Warto byłoby aby ta wyższa kadra o tym pamiętała, bo niedługo to zostaną sami na produkcji i będą sami zapierniczali tak jak wymagają tego od pracowników. Kierować, wydawać polecenia i opierniczać to każdy potrafi, ale dlaczego te mądre głowy nie staną same na produkcji i nie zobaczą jak to jest. Zobaczymy ile wytrzymają skacząc od maszyny do maszyny. Czas skończyć z wyzyskiem. Człowiek chce pracować, ale godnie pracować, a nie być traktowany jak niewolnik. Masz przyjść do pracy na nadgodziny bo jak nie to się pożegnamy. I co się odzywają zwłaszcza nowo przyjęte osoby, to im nawet umów nie przedłużają, bo się boją. Im pasują ludzie cisi, którzy bez większego gadania wykonują ich polecenia. Ale ile tak można. Jeszcze za tak marne pensje, poświęcać czas, który wolałoby się spędzić z rodziną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LvM niezalogowany
31 października 2015r. o 10:56
"Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem"
— Ludwig von Mises
Święte słowa... Warto byłoby aby ta wyższa kadra o tym pamiętała, bo niedługo to zostaną sami na produkcji i będą sami zapierniczali tak jak wymagają tego od pracowników. Kierować, wydawać polecenia i opierniczać to każdy potrafi, ale dlaczego te mądre głowy nie staną same na produkcji i nie zobaczą jak to jest. Zobaczymy ile wytrzymają skacząc od maszyny do maszyny. Czas skończyć z wyzyskiem. Człowiek chce pracować, ale godnie pracować, a nie być traktowany jak niewolnik. Masz przyjść do pracy na nadgodziny bo jak nie to się pożegnamy. I co się odzywają zwłaszcza nowo przyjęte osoby, to im nawet umów nie przedłużają, bo się boją. Im pasują ludzie cisi, którzy bez większego gadania wykonują ich polecenia. Ale ile tak można. Jeszcze za tak marne pensje, poświęcać czas, który wolałoby się spędzić z rodziną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grŕrrrrrrrrr niezalogowany
3 listopada 2015r. o 21:57
Zmiana red ...kierowniczka i tl ....tyly....Niech ktos wreszcie sie za nie wezmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kat niezalogowany
4 listopada 2015r. o 21:53
Żal mi was wszystkich;) jakby naprawdę było wam tak źle to zmienilibyscie prace. Już nie jest trudno znaleźć nowa posadę. Wystarczy ruszyć dup***. Widocznie niektórym wygodnie jest być niewolnikiem;) pozdro przegrani;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
4 listopada 2015r. o 21:59
Brawo....w końcu ktoś konkretny napisał:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Elite niezalogowany
5 listopada 2015r. o 15:57
A ja postanowiłem zmienić zakład na inny. Nigdy nie zostałem zmuszony na żadną nadgodzinę, w sumie nigdy w całej karierze tego zakładu nie przerobiłem nawet jednej nadgodzinki. Uważam, że to co zrobię przez 8 godzin wystarcza, a nawet jest to za dużo. Zwalniam się bo w tej firmie żaden pracownik nie ma swojego stałego miejsca. Raz robisz tu, raz robisz tam, później dziwią się, że reklamacje, że alerty. Nigdy nie będzie świetnej jakości gdy pracownik, który robi na jednym dziale jest rzucany na inny by pomagać, a zwyczajnie się na tym nie zna. W 15 minut nie da się go nauczyć 100 procentowej obsługi danej maszyny, nawet w 3 godziny nie da rady. Do maszyny trzeba się przyzwyczaić i zajmuje to dni, tygodnie, na pewno nie 5 minut. Druga sprawa, gdyby szanowali ludzi, dali im godnie zarobić to nie mieli by braków w kadrach, a tak przyjdzie nowy, zobaczy co i jak, ile się zarabia bez nadgodzin i stwierdzi, że nie warto marnować energii, niech chwalą Boga za to, że Ci starsi stażem pracownicy jeszcze się nie pozwalniali. Bez nich oni wszyscy musieliby robić sami, a niedługo jeszcze do tego dojdzie. Ten pracodawca powinien przemyśleć swoją bardzo niską postawę do własnych pracowników niższego szczebla, zrobić jakieś podwyżki i mówię tu o prawdziwej podwyżce, dać większe premie. Zachęcić tego pracownika, nie zniechęcić. Bo nie da się ciężko pracować za marne grosze, albo robić milion nadgodzin i nie mieć życia byle zarobić trochę więcej. Nie tędy droga TBAI poland. To by było na tyle z mojej strony. Życzę wszystkiego dobrego i wytrwałości wszystkim wspaniałym ludziom których poznałem przez okres mojej kariery w tej firmie. Niedługo się uwolnie, ale mimo to chce być fair w obec pracodawcy, który mi zaufał i pracuje na 100% mimo iż okres wypowiedzenia się już kończy. W ostatni dzień sobie pobimbam, co mi tam, nic mi nie zrobią :) Jeszcze tylko 5 razy do tego piekła :) Tylko i aż...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.