Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~Zych niezalogowany
28 listopada 2015r. o 21:51
Soboty są odwołane, bo nie zgodziły się związki ponoć. I bardzo dobrze. Dlaczego odrabiać coś, skoro co niektórzy mają full dni urlopu wypoczynkowego, kiedy go wykorzystać? No tak bo trzeba zapewnić wysyłki. Dlaczego jak Francja ma święta swoje dni wolne to nam dają wolne też, ale zabierają z urlopu wypoczynkowego? My mamy wolne 6 stycznia, ale na ten dzień musimy Francji zapewnić robotę, bo oni idą do pracy. A dlaczego nie mogą dostać wolnego tak jak my? Dlaczego naszych polskich świąt nie bierze się pod uwagę? My żeby świętować najpierw musimy zapewnić wysyłki. Niech w końcu zastanowią się nad magazynem, bo tu jest Polska i niektóre japońskie pomysły mogą nie przejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubie te wiejskie mądrości niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:46
Ano Zychu wyobraź sobie, że to my jesteśmy dostawcą a Francja naszym klientem. Jeśli my nie będziemy w sanie im zapewnić dostaw na czas to poszukają gdzie indziej. I wtedy dopiero bida będzie bo cały projekt Toyota na bruk i zęby w tynk! Tez mnie t dobija ale kumem o co chodzi. Tez mam zaległy urlop i nie wykorzystam go juz raczej w tym roku. Ale Pomyślcie co by było gdyby tego tibaja ne było.. ponad 900 osób na bruk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lubie te wiejskie mądrości niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:46
Ano Zychu wyobraź sobie, że to my jesteśmy dostawcą a Francja naszym klientem. Jeśli my nie będziemy w sanie im zapewnić dostaw na czas to poszukają gdzie indziej. I wtedy dopiero bida będzie bo cały projekt Toyota na bruk i zęby w tynk! Tez mnie t dobija ale kumem o co chodzi. Tez mam zaległy urlop i nie wykorzystam go juz raczej w tym roku. Ale Pomyślcie co by było gdyby tego tibaja ne było.. ponad 900 osób na bruk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:-o niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:23
Po co pracujecie i narzekacie na forum . Jakos nie przypominam sobie zeby ktos mnie sila zaprowadzil i kazal pracowac . Kto nie chce moze odejsc nic na sile :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:33
Związki nic nie zablokowały bo związków niikt o nic nie pytał jeżeli chodzi o przerwę swiąteczną to była tylko i wyłącznie inicjatywa pracodawcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 16:49
~Czujne oko wujka Sama napisał(a): Chciałoby się rzecz: TRAFIONE ZATOPIONE!!! :) Te dwa wpisy wyżej to jak mniemam osoby, którym awans przeszedł koło nosa, sfrustrowane panie, które nie były wystarczająco dobre, żeby być skoczkiem, tl czy gtl... Wpis był jaki był, bo na merytoryczną dyskusję niestety nie mam tu co liczyć. A odnosnie pensji to podam jeden przykład, który powinien dać wam coś do zrozumienia. Jeśli ty wejdziesz pod wózek widłowy albo strzeli igła i wbije ci się w oko, to dostaniesz odszkodowanie, może będziesz miała trwały uszczerbek na zdrowiu może nie, zależy od sytuacji, natomiast taki tl dostanie naganę z wpisem do akt w najlepszym wypadku i dyscyplinarkę, natomiast w najgorszym pojdzie siedzieć albo dostanie zawiasy. Pomyśl czasem jedna z drugą, kto ma jakie obowiązki, za co odpowiada, co robi, i za co tak nap rawdę bierze kasę. Jeśli 3 tysiące dla lidera to dużo za taką odpowiedzialność to chyba nigdy nie pracowałaś w zadnym innym zakładzie i nie wiesz jak to wyglada gdzie indziej.

PS. Oczywiście znowu zaleje mnie fala hejtu, ale niczego innego nie spodziewam się po tym forum. Po tym ani po zadnym innym, peace and love :)
,,sam" napisze to z małej litery ponieważ nie mam do ciebie szacunku poznaj trochę przepisy bhp zanim skierujesz się do Zaręby naprawdę ciężki żywot ma taki tl i gl od tej ciężkiej pracy jaką wykonujecie obawiam się że możecie nabawić się hemoroidów.Ciężko w tym zakładzie pracują tylko ci operatorzy którzy zapieprzają na was i za to jak ich potraktowaliście z tymi wynagrodzeniami powinni wam odpłacić .Ale mam nadzieję że ktoś w końcu zrobi z tym porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cover niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 17:55
wiadomo co z przerwą między swietami? tyramy czy wolne?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$$$ niezalogowany
1 grudnia 2015r. o 18:01
Tyramy pewnie...chociaż za 26 grudnia należy się dzień wolny.Ciekawe jak ten problem rozwiążą :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima