Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~obserwator niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 18:57
same jestescie sobie winne chodzicie na chorobowe mimo tego ze zadna z was nie jest chora zreszta jak wszyscy widza chodza ciagle te same osoby bo im sie robic nie chce a te co zostaja musza rypac za nie tak bylo jest i bedzie poki sie za te osoby nie wezma. Smiac mi sie chce oj wy biedne meczennice jak wam zle jak wam nie dobrze hie hie hie :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 21:11
Chodzą plotki, a mam nadzieję ze to prawda, ze będzie likwidowana zmiana niebieska. Może wtedy pomyślą co niektóre osoby o wywaleniu tych, za które rypiemy. Nie będzie mi wcale szkoda. Kilka już takich poleciało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Linio niezalogowany
27 stycznia 2016r. o 22:33
Jak nie można wziąć urlopu żeby chwile odetchnąć lub coś pozałatwiać prywatnego to będą się sypać L4. Nie samą pracą żyje człowiek, a co niektórzy już niestety popadli w obsesje żeby uchronić swoje 4L kosztem innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 11:28
a co to mnie interesuje .... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~endi niezalogowany
7 lutego 2016r. o 23:31
Witajcie. W jaki sposób złożyć podanie do pracy w TBAI? Czy są gdzieś przyjmowane w kadrach a może przez @ lub którąś agencję. Podpowiedzcie proszę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rekrutacja niezalogowany
8 lutego 2016r. o 9:04
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OPERATOR TO FRAJER DLA LIDERA niezalogowany
8 lutego 2016r. o 14:48
LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEGO ZAKŁADU.....NIE PODEJMUJCIE TAM PRACY..... TO OBÓZ PRACY.... PO 12 GODZ W DZIEŃ DZIEŃ Z 5 MIN. PRZERWĄ Z WIELKĄ ŁASKĄ I PRETENSJAMI....ZA MARNE PIENIĄDZE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~k niezalogowany
8 lutego 2016r. o 17:46
człowieku nie pisz bo grzeszysz. jaki obóz pracy? ty w życiu w obozie pracy nie byłeś. w tbai są wakacje w porównaniu do prawdziwego obozu pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza