Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~`...` niezalogowany
20 lutego 2016r. o 16:15
nawiąząując do przedmówcy możemy sobie tylko życzyć takich liderów. Potrafi odnaleźć się na każdym dziale, nie tylko reprezentowanym przez siebie. jeśli jest jakaś wątpliwa część oceni fachowo, jak nie jest pewien spyta "jakość"(nie wysyła wszystkiego do Francji, a później w razie zwrotu wina operatora), nie jest dla niego hańbą stanąć przy maszynie i produkować gdy zachodzi taka potrzeba, nawet zastąpi operatora gdy ten musi z toalety skorzystać. i tak powinno być nie tylko w teorii ale i praktyce...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
20 lutego 2016r. o 16:21
to prawda że w teybayu można zarobić 2500?bo ja mam 2400 to może miałbym więcej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14316
#recbi nieaktywny
20 lutego 2016r. o 18:52
Tak można mieć 2500 brutto ale musisz być kumaty gość, więc te 2400 musi Ci wystarczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
20 lutego 2016r. o 19:25
recbi napisał(a): Tak można mieć 2500 brutto ale musisz być kumaty gość, więc te 2400 musi Ci wystarczyć.
ale to w złotówkach?bo mi wystarcza 2400 e netto :P


Dopisane 20.02.2016r. o godz. 19:25:

klucznick napisał(a):
recbi napisał(a): Tak można mieć 2500 brutto ale musisz być kumaty gość, więc te 2400 musi Ci wystarczyć.
ale to w złotówkach?bo mi wystarcza 2400 e netto :P
zapomniałem dopisać diety i kider geld 384+200=2984e netto :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~desdemona niezalogowany
20 lutego 2016r. o 21:38
klucznick czekają na ciebie puszki w parku Nurku. Nie pisz o czymś o czy nie masz pojęcia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GalAnonim niezalogowany
21 lutego 2016r. o 2:04
To co się wyprawia w Tbai to jest jakaś kpina. Sama praca nie jest zła, warunki ok, kasa rewelacji nie ma ale ujdzie. Ale jeśli chodzi o kierownictwo... Poziom kolesiostwa w tym zakładzie jest horrendalny, liderzy to osoby często niekompetentne. Stanowiska kierownicze obsadzane są znajomkom i podpier#*@aczom. Znam sytuacje gdzie szeregowi pracownicy załatwiają swoje porachunki przez liderów ponieważ pijaja z nimi kawkę na przerwie więc mają wiele do powiedzenia, skoczkowie którzy znają jedną operacje lub nie robią nic. Całe grono białych czapek to bezduszna banda zaklamanych wyzyskiwaczy, znam tylko pojedyncze przypadki liderów, którzy zachowują się jak ludzie... Gdyby Japończycy dowiedzieli się co tam tam się wyprawia wiele osób poleciało by na zbity pysk, dzialacie na szkodę firmy. Ludzie będą chodzić na l4 i rzucać wypowiedzenia i przestańcie oszukiwać samych siebie że wszystko jest ok, nie ku#wa nie jest i powinniście się wstydzić, to nie prawda że ludzie nie chcą pracować, bardzo często pracowite i ambitne osoby są gnojone przez liderów i ich przydupasów bo obawiają się o swoje stołki. I wasze najlepsze wytłumaczenie na całe zło 'nikt was tu na siłę nie trzyma'. Nie ku#wa nie trzyma ale rachunki trzeba z czegoś płacić. Tylko wiedzcie że z praca jest coraz łatwiej i co bardziej rozgarnieci operatorzy będą was powoli opuszczać i zostanie wam banda matołów bez własnego zdania i będziecie sami zapier#@$ac. Pozdrawiam zmianę white.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olewator niezalogowany
21 lutego 2016r. o 16:01
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedz w tym temacie ,masz racje zostanie banda matołów nie myślących i nic nie potrafiących
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~operator niezalogowany
23 lutego 2016r. o 19:23
ej prawda jest taka ze nigdzie kobieta nie zarobi tyle co w tebaju wiec nie mam wyjscia i musze tu zostac ale matolem nie jestem jak to ktos wczesniej napisal. mowicie ze nie ma szacunku a osoba ktora to napisala zachowuje sie tak samo :| Ps matolem to moze ty jestes
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza