Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~~Lilks niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 9:56
Na szwalni najwieksze zapotrzebowanie do szycia,Jeszcze troche to się wszyscy pozwalniaja,Mobing ,ciagłe poganianie,Nie liczy sie jakość tylko ilosc,linki zlikwidowane ,Zamiast ulepszyc to pogarszaja.Zmuszanie do nadgodzin jest chore,Przy takim tempie jaki jest nie ma czlowiek sil na nadgodziny,Ja juz wiecej nie pojde do tego zakladu,w tym zakladzie robi sie kosztem zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilks niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 9:57
Na szwalni najwieksze zapotrzebowanie do szycia,Jeszcze troche to się wszyscy pozwalniaja,Mobing ,ciagłe poganianie,Nie liczy sie jakość tylko ilosc,linki zlikwidowane ,Zamiast ulepszyc to pogarszaja.Zmuszanie do nadgodzin jest chore,Przy takim tempie jaki jest nie ma czlowiek sil na nadgodziny,Ja juz wiecej nie pojde do tego zakladu,w tym zakladzie robi sie kosztem zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~operator niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 14:40
Nie tylko na szwalni tak jest. na spawalni zmiana red też jest horror. Elita paskowa operatorów ma za nic. w szczególności Pani B. Sz. i Mateusz Z. za przyzwoleniem GL robią co chcą. wymyślają swoje zasady, dokuczają aż w końcu albo operator nie wytrzymuje albo zostanie przeniesiony. najlepiej to milczeć i robić 110 procent normy. zero kompetencji ze strony tych TL. Pan Mateusz uwielbia rotacje, ale gdyby sam został zrotowany to nie wiem czy by się na KULKACH umiał odnaleźć. Wszystkie podejrzane sztuki każą puszczać do Fłancji, a jak przyjdzie reklamacja to kto winien?... Operator oczywiście. Jak maszyna nie działa tak jak powinna, to nie włącza się awarii bo normy nie będzie tylko na zrąbanej trzeba się męczyć i robiń. nieważne czy sprawa dotyczy spawów czy innych operacji. a później jazda bo reklamacja. Poniżanie, upokarzanie i nic więcej. a oni niby mają być wsparciem dla operatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
28 stycznia 2017r. o 15:55
TO dlaczego nie napiszesz tego i nie wrzucisz do skrzynki skarg, która wisi na ścianie? Uwierz mi to co tam trafia jest czytane przez dział HR i nie pozostaje to bez echa. Sam byłem świadkiem jak GL przepraszal operatora po tym jak była na niego uzasadniona skarga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~operator niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 15:08
W tej sprawie była rozmowa z Panią Kasią i Panem Andrzejem i poskutkowało to tym, że odczekano jakiś czas i zwolniono operatora, który miał najwięcej do powiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 18:26
w takim wypadku można iść do sądu. już nie jeden wygrał z tbai
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OPERATOR niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 20:35
jest nie fajnie ilosc ilosc i ilosc ....a potem problem bo reklamacje ....ludzi brak na szwalni jedna robi za dwie ....itp non stop ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~------ niezalogowany
29 stycznia 2017r. o 21:25
A może teraz odczekają i zwolniją panią Kasie i pana Andrzeja .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza