Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

okulista na kase chorych

5106
#karo24 nieaktywny
18 listopada 2010r. o 21:52
czy ktoś moze mi poradzić dobrego okuliste na kase chorych. Mam priblem z oczami i nie wiem do kogo pójść jeśli jest wogóle jakiś wybór:) Nr tel i godziny przyjęć będą mile widziane. Z góry dziękuje bardzo za odpowiedź:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2010r. o 22:01
Na Tysiąclecia w Chumedzie przyjmuje dr.Ośko i Choma na NFZ. Godzin nie znam, ale przyjmują od rana do południa-jakoś tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5106
#karo24 nieaktywny
18 listopada 2010r. o 22:16
dzięki wielkie ... a mam jeszcze takie pytanko czy potrzebuje skierowanie od lekarza rodzinnego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4576
#nicolette nieaktywny
18 listopada 2010r. o 22:25
a wiecie czy w bc przyjmuje dobry okulista do którego mogłabym pójść z moim synkiem???9 miesięcy.lub w miare tani ale dobry okulista na nfz?

,,Tajemnica człowieczeństwa kryje się w tęsknocie za tajemnicą wszechrzeczy.,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
19 listopada 2010r. o 7:02
Doktor Choma jest bardzo dobra ,ale trzeba się liczyć z tym że stanie w długiej kolejce jest nieuniknione :( Ostatnio jak byłem z dzieckiem to trzeba było stać od 5-tej rano żeby się załapać .
U pani Ośko łatwiej o wizytę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
19 listopada 2010r. o 10:59
nicolette napisał(a): a wiecie czy w bc przyjmuje dobry okulista do którego mogłabym pójść z moim synkiem???9 miesięcy.lub w miare tani ale dobry okulista na nfz?
:) nicolette..spokojnie możesz iść z maluszkiem do dr.Chomy..

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tibisia niezalogowany
19 listopada 2010r. o 11:07
Ja myślę ,ze nie trzeba od piątej .Wystarczy od około szóstej trzydzieści .Idziesz sama ,czekasz w kolejce do rejestracji.Rejestracja od 8.00.Choma przyjmuje od 9.00 do 12 lub 13.00 .Bierzesz dziecko około 11.30 i idziesz do przychodni .Nie musisz stać z dzieckiem od rana w długiej kolejce. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
19 listopada 2010r. o 13:24
Do okulisty nie jest potrzebne skierowanie, a jesli chodzi o dziecko to raczej Dr. Choma. Z tego co pamietam to obie przyjmują również w Optyku w rynku ale chyba prywatnie.

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.