Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

okulista na kase chorych

~ niezalogowany
28 października 2012r. o 9:35
choma i ośko dalej w chumedzie przyjmują na NFZ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2012r. o 10:20
~ napisał(a): choma i ośko dalej w chumedzie przyjmują na NFZ?
tak przyjmują, byłam tydzień temu ale aby się zarejestrować byłam o 5.30 i byłam 3 w kolejce. Dzień wcześniej o 6 rano nie udało się. To zależy od dnia, ponieważ tego dnia co mi się udało zarejestrować przychodziły osoby o godzinie 7 i również udało im się dostać do dr ośko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 października 2012r. o 10:24
DZIĘKI ZA INFO. a oprócz tych dwóch jeszcze ktoś u nas w mieście przyjmuje na NFZ? coś obiło mi się o uszy że z ul. piaskowej ale nie wiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
29 października 2012r. o 21:05
tak na piaskowej dr.Borowska :) ale rejstracja bedzie 5 listopada :)

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2012r. o 23:30
to jest ta pani z wrocławia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
19 marca 2013r. o 10:08
Czy w Bolesławcu przyjmuje jakiś okulista na NFZ? Jeśli tak to dajcie jakieś namiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~budżetówka niezalogowany
19 marca 2013r. o 12:29
llezka napisał(a): tak na piaskowej dr.Borowska :) ale rejstracja bedzie 5 listopada :)


wiem, że post stary :P ale aż kuje w oczy więc małe sprostowanie dla tych, którym zależy na respektowaniu swoich praw względem ubezpieczenia zdrowotnego

cytat ze strony http://www.nfz-wroclaw.pl/default.aspx?obj=1;41093&des=1;2

Poradnik POZ



"Na wizytę u lekarza pacjent ma pra wo zapisać się każdego dnia, gdy po rad nia jest czynna. Wyznaczanie przez świadczeniodawcę dni do zapisywania się np. raz w miesiącu jest niezgodne z przepisami."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2013r. o 18:18
Okulista Borowska jest z Bolesławca a nie z Wrocławia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.