Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~Zainteresowana niezalogowany
2 marca 2016r. o 13:10
O to podziwiam :))) a to,ze boli to zdaję sobie z tego sprawę,ale wiem że warto :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
2 marca 2016r. o 13:48
No właśnie co do szwow to dopytujcie czy aby na pewno dali rozpuszczalne. Ja kilka lat temu rodzilam i nikt nic nie mówił ze dali mi szwy do ściągnięcia i nawet na wypisie nie było ani słowa. Po miesiacu czujac ciągły dyskomfort wybrałam się do ginekologa i okazało się że to były szwy nierozpuszczalne i już zaczęły wzrastać w skórę. Miałam dwa porody z prozniociagiem i kleszczowy i jeśli będę jeszcze rodzić to albo tam gdzie dają znieczulenie albo zaplace za cesarke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~syla niezalogowany
2 marca 2016r. o 20:33
Rodziłam tam jakieś 8,5 miesiąca temu. Poród jak poród siłami natury. Lekarka była przy porodzie ale odbierała położna. Były ok, wszystkie z resztą są ok. Ale lekarz który mnie przyjmował to prostak. Totalny prostak. Żeby tak od razu wiedziało się co się chce odpowiedzieć w danym momencie lub zrobić. Pojechałabym wtedy do innego szpitala, gdzie nie musiałabym usłyszeć tylu przykrych słów w tak pięknym momencie jakim jest przyjście na świat dziecka. I ten lekarz, który mnie przyjmował i ordynator oddziału nie są osobami właściwymi na te stanowiska. Są okrutni i nie mają uczuć. Pielęgniarki i położne są wspaniałe. A leżałam tam 8 dni...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A.s niezalogowany
7 marca 2016r. o 20:10
A jak wygląda sprawa z salami? Czy są pojedyńcze i czy trzeba do nich dopłacać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
7 marca 2016r. o 20:28
Co do szwów- ja miałam rozpuszczalne, ok 9 lat temu- również miałam salę pojedynczą- roaming, wówczas nic nie płaciłam za nią,ale to, że ją dostałam-to czysty przypadek-tak mi się zdaje, ponieważ cała porodówka była zajęta i na wstępie mówiono mi- żebym jeszcze na łóżko nie siadała, może coś się zwolni- ale rodząc miałam to w dupie i od razu tam zagościłam:D. Drugi poród- również roaming, ale 2 łóżka, także miałam sąsiadkę- z tymi sąsiadami różnie bywa...moja była..hm...napiszę tak- nie do opisania;-P Gadała jak katarynka, nawet wówczas gdy spałam i moja dzidzia i odpoczywałam, wciąż do mnie mówiła...non stop...(gdy tylko ona nie spała). Ale myślę, że to naprawdę jakiś ewenement... :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A.s niezalogowany
7 marca 2016r. o 20:34
Właśnie bardziej niż bólu obawiam się że trafię na taką gadułę i za to wolałabym pojedyńczą salę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
7 marca 2016r. o 22:25
Rodziłam w Bolesławcu w styczniu tego roku drugie dziecko. Pierwsze przyszło na świat winnym szpitalu. Słuchałam i od lekarza i od położnych- dlaczego nie poszłam rodzić tam, gdzie pierwsze dziecko? Położna przez prawie cały poród wypisywała papiery, a do mnie pochodziła jedynie kilka razy. Poród aktywny? Przez większość czasu byłam podłączona pod KTG i leżałam na wznak... Chodziłam nie do tego lekarza co trzeba, więc miałam co chciałam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowana niezalogowany
8 marca 2016r. o 7:25
Do Ja: a jak rodziła Pani w styczniu to jakie szwy były?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza