Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~Aga niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 16:39
dla dziecka:
* pampersy dla dziecka,
* chusteczki nawilżające,
* krem do pośladków (Sudocrem, Linomag itp.)Na wyjscie do domu ciuszki dla małego ;) Nic wiecej nie potrzebowałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lalka niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 19:35
A po ilu dniach po terminie trafilyscie do szpitala?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~^^^ niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 20:29
A orientuje się ktoś jakie szwy zakładają przy porodzie naturalnym? Czy nacinane jest krocze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 21:52
Rodzilam 5 dni po terminie. W czwartek mialam zglosic sie do szpitala na wywołanie ale w srode w.nocy urodzilam. Przy pierwszym porodzie mialam nacinane krocze. Przy drugim juz nie. Szwy zakladaja rozpuszczalne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
11 kwietnia 2016r. o 22:18
Plan porodu.ten ze strony int. trzeba miec wypełniony bo inaczej trzeba wypełniać w szpitalu podczas porodu a wtedy to ciezko myśleć o papierkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lalka niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 10:13
Ooo Zosia,to tak jak ja jestem 5dni po terminie i lekarz kazał mi w czwartek wstawić się do szpitala!!! A może akuratnie cos mnie dzisiaj weźmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 11:57
Mi maz wywolal poród i jestem mu wdzieczna bo bardzo balam sie wywoływania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lalka niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 13:46
To jak Ci wywołał???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza