Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~aka niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 16:27
~lalka napisał(a): To jak Ci wywołał???

bzyknęli się,w spermie jest oksytocyna,która może wywołać poród
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lalka niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 18:25
O tym wiem☺ale to nie działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zosia niezalogowany
12 kwietnia 2016r. o 21:03
U mnie wczesniej tez nie działało ale po terminie zadziałało. Zaraz po dostalam skurczy a 6 godz. Pozniej córcia byla juz w moich ramionach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 10:07
O której godzinie najlepiej jest pójść na oddział na wywołanie porodu?Po ilu dniach od terminu wywołują poród w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 11:13
~kama napisał(a): O której godzinie najlepiej jest pójść na oddział na wywołanie porodu?Po ilu dniach od terminu wywołują poród w Bolesławcu?


ja poszłam w piątek,zbadali mnie i kazali czekać. Przyjeli mnie na patologię ciżąży,moim lekarzem prowadzącym był ginekolog nie pracujący w bolesławieckim szpitalu. W sobote wieczorem zbadała mnie doktor Sz-M i powiedziała,że od rana w niedziele będzie kropówka na wywołanie porodu.
O 6 rano dostałam kroplówkę, o 10,05 córka była już na świcie.Poród w 42tyg ciązy,bez komplikacji :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mada niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 12:44
Idz tydzien po terminie. Chyba,ze twoj lekarz prowadzacy kazal inaczej. Najlepiej ok 8.9 godziny. Zostaniesz zbadana ( gin, ktg) i zostawia cie na oddziale albo odesla do domu. Zalezy jak tam dziecko sie ulozy i czuje. Mnie odeslali i kazali przyjsc za 3 dni. Wtedy zostalam i na drugi dzien miala byc kroplowka. Bylo niespodziwanie cc;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mw niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 12:48
Ja rodziłam w Bolesławcu i jestem zadowolona. Termin miałam na 15. Lekarz kazał mi się zgłosić 22 a 23 od 6 rano zaczęli mi wywoływać poroď to urodziłam o 20. Opieka dobra, mile Panie także polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 13:19
A ja rodze za 2 mies i jak naczytalam się tych forum na Internecie to aż się boję czego mam się spodziewać przy porodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.