Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

8384
#ko nieaktywny
26 marca 2012r. o 17:46
http://www.ifirma.pl/ksiegowosc-internetowa?gclid=CPns1fLyhK8CFUZJ3wodgA8W3w

Polecam.
Korzystałam z tych usług przez prawie 2 lata.
Pierwsze trzy miesiące masz za darmo ....
Porady i doradztwo księgowych ....
Masz demo zarejestruj sie i poczytaj .
Pozdrawiam


Dopisane 26.03.2012r. o godz. 17:46:

Jeszcze cos Ci dodam do poczytania o tej firmie:)

Poczytaj warto.U nas ksiegowe biorą średnio po 150 zł , za to ze Ci wydrukują wpłaty do ZUS-u raz w miesiącu ....a tu

Serwis jest przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzących Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów, zatem osób fizycznych oraz spółek cywilnych, rozliczających się z podatku dochodowego na zasadach ogólnych oraz liniowo (a więc dotyczy to wyliczania zaliczki na podatek dochodowy). Użytkownicy mogą rozliczyć także VAT, ZUS, prowadzić ewidencje pojazdów, środków trwałych, czy dokumentację pracowniczą etc.

Oferta serwisu wygląda następująco:

Na każdym założonym koncie można prowadzić księgowość jednej firmy.
Podczas rejestracji do serwisu www.ifirma.pl > załóż darmowe konto Użytkownik samodzielnie ustala maila oraz hasło wymagane przy logowaniu się do konta. Potwierdzeniem rejestracji jest przekierowanie Użytkownika na konto w serwisie ifirma.pl. Użytkownik na wskazany adres mailowy podany przy rejestracji otrzyma także maila powitalnego. Po dokonaniu rejestracji w serwisie ifirma.pl Użytkownik przez 3 miesiące korzysta z serwisu bezpłatnie, po tym okresie opłata wynosi 55,35zł (brutto), bez względu na ilość zaksięgowanych operacji w miesiącu.

Reasumując opłata za wybór pakietu "Księgowość internetowa":
Opłata za 1 miesiąc korzystania z serwisu wynosi 45zł netto czyli 55,35zł brutto.
Przy modelu półrocznym kwota wynosi 225zł netto czyli 276,75zł brutto - jest to opłata za 5 miesięcy a 6 Użytkownik dostaje gratis.
Przy modelu rocznym: kwota do zapłaty to 450zł netto czyli 553,50zł brutto - opłata za 10 miesięcy, 11 i 12 m-c Użytkownik otrzymuje gratis.

Jeżeli Użytkownik posiada rachunek bankowy w BZWBK, Multibank może skorzystać z promocji podając kody otrzymane z banków, szczegóły tutaj:
http://www.ifirma.pl/poznaj-serwis/cennik/promocje.html

Użytkownik może także skorzystać z pakietu darmowej faktury. W przypadku, gdy po okresie bezpłatnym nie zdecyduje się Pani na pełny pakiet, konto zostanie przekierowane na darmową fakturę, w ramach którego to pakietu dostępne będą tylko zakładki "start", "kontrahenci" i "przychody" na czas nieograniczony. Oznacza to możliwość wystawiania tylko i wyłącznie faktur za pomocą serwisu.

W ramach użytkowania serwisu jest możliwa pomoc Biura Obsługi Klienta w rozwiązywaniu problemów księgowych i pomoc wykonania danych czynności w
serwisie. Kontakt z BOK możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 przez telefon (801 006 008 lub 71 769 55 15), mail ([email protected]) oraz komunikator live chat.

Serwis ifirma.pl oferuje także usługę Biura Rachunkowego ifirma.pl. w zakresie księgowania dokumentów kosztowych, generowania deklaracji, składania ich w odpowiednich urzędach i przygotowywania wydruków ewidencji. Jak to działa: Użytkownik zakłada konto na ifirma.pl i wybiera odpowiednią usługę.
Następnie my wysyłamy do Użytkownika dokumentację, w której określa m.in. sposób przekazywania nam faktur/rachunków. Po dopełnieniu formalności, staje się naszym klientem. Dodatkowe informacje o BR ifirma.pl, a mianowicie cennik, sposób dostarczania nam dokumentów, odpowiedzialność i reprezentacja przed organami znajdzie Pani tutaj:
http://www.ifirma.pl/poznaj-serwis/biuro-rachunkowe.html

Ceny za usługi ifirma.pl podane są w kwotach netto.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 marca 2012r. o 19:25
~przemooo napisał(a): do mauro: Na ul 1go maja, jest biuro rachunkowe, nazwy nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć. Znajomy chwalił sobie współpracę z nimi, ceny też podobno bardzo dobre mają, a do tego podobno mają znajomości w US.


A te znajomości do niby do czego... ;-)
Ja tam wole ''bez znajomosci' ale zeby nie było drogo i bez błędow.=
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maqu niezalogowany
27 marca 2012r. o 12:15
Polecam biuro "BUCHALTER" na Al. 1000-lecia.

Osoby tam pracujące mają duże doświadczenie, co widać w bezpośrednich kontaktach. Wnioskuję, że niejeden trudny przypadek w swojej karierze obsługiwały, a to w księgowości bardzo ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8765
#mauro nieaktywny
27 marca 2012r. o 13:32
~przemooo napisał(a): do mauro: Na ul 1go maja, jest biuro rachunkowe, nazwy nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć. Znajomy chwalił sobie współpracę z nimi, ceny też podobno bardzo dobre mają, a do tego podobno mają znajomości w US.


Znajdź proszę na nich jakieś namiary, przydał by się ktoś kto ma znajmości w skarbówce :)

Do Pinko: nie wiem za bardzo jak odczytywać prywatne wiadomości - nowy na forum :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8766
#Pinto nieaktywny
27 marca 2012r. o 15:39
Też jestem świeżo zalogowana, wejdź na mój nick w poście,potem w wyślij wiadomość i otworzy się Twoja skrzynka.Może forumowicze podpowiedzą jak to się robi inaczej chętnie dowiem się czegoś nowego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemoo niezalogowany
27 marca 2012r. o 17:31
~przemooo napisał(a): do mauro: Na ul 1go maja, jest biuro rachunkowe, nazwy nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć. Znajomy chwalił sobie współpracę z nimi, ceny też podobno bardzo dobre mają, a do tego podobno mają znajomości w US.


Ok, znalazłem wizytówkę, tj. biuro rachunkowe optimum, ich stronka to: http://biuro-rachunkowe-boleslawiec.pl

~ napisał(a):
A te znajomości do niby do czego... ;-)
Ja tam wole ''bez znajomosci' ale zeby nie było drogo i bez błędow.=


hehe znajomości w US, zawsze się przydadzą szczególnie dla kogoś kto prowadzi biuro rachunkowe. A drogo nie mają i jak na razie robią mi księgi bez błędów.

pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~artur niezalogowany
28 marca 2012r. o 7:05
polecam biuro BETAX !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mańka niezalogowany
28 marca 2012r. o 14:58
Biuro Optimum, z którego korzystasz przemoo, to moja sąsiadka otworzyła, prowadziła mi dokumenty firmy po sąsiedzku kilka lat, też polecam i pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego