Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

10028
#mariczka nieaktywny
10 grudnia 2012r. o 15:06
A co byś powiedziała na to, by prowadzić księgowość w internecie? Jeśli masz małą firmę, to może być bardziej opłacalne rozwiązanie, niż zatrudnianie księgowego. Do tego nie musisz jeździć do biura, żeby mieć wgląd w dokumentację finansową. Polecam taką formę prowadzenia księgowości, sama korzystam z http://superksiegowa.pl/ Małe przedsiębiorstwa mogą wiele zaoszczędzić na kosztach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10017
#kajarl77 nieaktywny
10 grudnia 2012r. o 16:51
WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jakiś szmatrix. niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 19:16
kajarl77 napisał(a): WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam

Ta pani nie ma uprawnień , ubezpieczenia , certyfikatów . Otworzyła ciuchland obok biura rachunkowego i szuka klientów na księgowość . Jakiś żart , Prima Aprilis?
Ma tupet , do czasu , aż skarbówka się dowie że chce doradzać księgowo.
Na pewno ma kompetencje do sprzedaży ciuchów używanych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
10 grudnia 2012r. o 19:25
Moja księgowa ma biuro na ul.Łokietka,numeru nie pamiętam. Nazwa (ABAK),obok sklepu z ciuszkami i zabawkami dla dzieci.Polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10017
#kajarl77 nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 7:15
A w polsce to można prowadzić tylko jeden rodzaj działalności ? Jak sie nie znasz to nie oczerniaj ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9942
#amal nieaktywny
11 grudnia 2012r. o 7:23
~Jakiś szmatrix. napisał(a):
kajarl77 napisał(a): WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam

Ta pani nie ma uprawnień , ubezpieczenia , certyfikatów . Otworzyła ciuchland obok biura rachunkowego i szuka klientów na księgowość . Jakiś żart , Prima Aprilis?
Ma tupet , do czasu , aż skarbówka się dowie że chce doradzać księgowo.
Na pewno ma kompetencje do sprzedaży ciuchów używanych .

Proszę bardzo adres do US ul. Garncarska 10 , 59-700 Bolesławiec , nr tel znajdziesz na necie (chyba potrafisz) , czy też podać . Polskie Prawo nie wymaga kwakifikacji farmaceuty aby prowadzić apteke , polecam poczytaj temat , a później sie wypowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 10:29
Piszesz kobieto że możesz poprowadzić , a nie biuro . Jak nazywa się to Twoje biuro ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Urzędniczka niezalogowany
11 grudnia 2012r. o 10:37
kajarl77 napisał(a): WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam

Na pani miejscu , nie szalałabym z reklamą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza