Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~ania niezalogowany
22 stycznia 2013r. o 11:05
zofka napisał(a):
kajarl77 napisał(a): WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam
Przez taką panią,bez własnego biura,zapłaciłam 1000zł kary w US,pozdrawiam. ;(


Zofka a za co dostałaś karę???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8642
#Anonim8642 nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 14:07
Biuro rachunkowe na Chopina Pani Iwona Gargała tel 607334155
tanio i solidnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4218
#zofka nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 21:59
~ania napisał(a): Zofka a za co dostałaś karę???

Ponieważ pani była niedouczona i nie uczciwa.A ktoś ,kto prowadzi biuro ponosi konsekwęcje za niewiedze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10331
#koszMarzen nieaktywny
1 lutego 2013r. o 15:17
Ja przekonałam się do prowadzenia księgowości za pośrednictwem internetowego biura rachunkowego. Jest to oszczędna i bardzo wygodna forma współpracy zwłaszcza dla małych firm, którym nie opłaca się zatrudniać księgowych. Oszczędza się nie tylko pieniądze, ale i czas - fakturowanie przez internet (http://superksiegowa.pl/darmowe-fakturowanie/) przebiega sprawnie i szybko, nie trzeba jeździć do biura księgowego z każdym świstkiem ani do urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sceptyk niezalogowany
1 lutego 2013r. o 16:18
koszMarzen napisał(a): Ja przekonałam się do prowadzenia księgowości za pośrednictwem internetowego biura rachunkowego. Jest to oszczędna i bardzo wygodna forma współpracy zwłaszcza dla małych firm, którym nie opłaca się zatrudniać księgowych. Oszczędza się nie tylko pieniądze, ale i czas - fakturowanie przez internet (http://superksiegowa.pl/darmowe-fakturowanie/) przebiega sprawnie i szybko, nie trzeba jeździć do biura księgowego z każdym świstkiem ani do urzędu.

Do pierwszej kontroli z US . A potem idą tacy "Biznesmeni " do skarbówki z płaczem, tłumaczą, że oni czegoś tam nie wiedzieli albo zapomnieli . Moja firma przynosi zysk , więc stać mnie na to , by zapłacić i spać spokojnie w razie problemów.
Jak to mówią albo skupiasz się na pracy albo na pierdołach / papierkach. Zęba też możesz sam/sama wyrwać , a chodzisz do dentysty.
W internecie Ci nie doradzą w pewnych sprawach. Potem chodzisz po znajomych i dopytujesz jak im to czy tamto zrobiła ich księgowa.

W internecie , nawet na tym portalu , jest mnóstwo ogłoszeń ludzi , którzy twierdzą że zrobią rozliczenia PIT czy VAT remontowo-budowlany. Robią to taniej niż biura , tyle że ich odpowiedzialność za popełnione błędy jest ŻADNA .Naprawdę dziwię się ludziom że wydają kilkadziesiąt tysięcy na budowę czy remonty , a potem oddają obcym z ogłoszenia faktury na tysiące . Tacy ludzie odliczą wam nawet szczoteczki do czyszczenia kibla , żeby tylko kwota do zwrotu wywołała uśmiech na waszej twarzy. Tyle tylko że po złożeniu dokumentów do skarbówki , wezwą was w ciągu tygodnia i każą wykreślić połowę lub więcej rzeczy.
Mam znajomego który poleca się wszystkim znajomym w rozliczaniu pit-ów , niestety gdy czegoś nie wie zazwyczaj prosi mnie bym zapytał swoją księgową o radę . Naprawdę odradzam takich ludzi , którzy w internecie twierdzą że zrobią wszystko dobrze , a może i lepiej niż biura i księgowe, a jak zapytasz dlaczego nie otworzy biura to głupio odpowie że : "nie ma czasu bo tyle roboty", a on tylko popołudniami dorabia.
To tyle , nikt nie jest dzieckiem . Każdy wybiera sam i ponosi konsekwencje swoich wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BIURO niezalogowany
1 lutego 2013r. o 16:22
ABY PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ KSIĘGOWĄ LEGALNIE TRZEBA MIEĆ CERTYFIKAT USŁUGOWEGO PROWADZENIA KSIĄG LUB ZDAĆ PAŃSTWOWY EGZAMIN NA DORADCĘ PODATKOWEGO W MINISTERSTWIE FINANSÓW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biuro rachunkowe Alfa niezalogowany
6 lutego 2013r. o 14:08
ja bym nie ryzykowała z tą rachunkowością internetową, potem zostają tylko nieodebrane telefony i nie zrobione rozliczenia wiem bo miałam wątpliwa przyjemność korzystać. Za to mogę polecić coś innego, a mianowicie biuro rachunkowe. Po testowaniu różnych tego typu usług internetowych, księgowych itp trafiłam w końcu na biuro rachunkowe na Białołęce . Przejęli całą moją księgowość. Zajmują się wszystkim od A do Z i mam do nich 100% zaufanie. Są połączeniem rzetelności z profesjonalizmem, nie ma tam nieodebranych telefonów czy opóźnionych terminów. Zawsze jest tak jak powinno być. Spróbujcie sami www.ksiegowa.warszawa.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10020
#arni89 nieaktywny
6 lutego 2013r. o 15:01
~ania napisał(a):
zofka napisał(a):
kajarl77 napisał(a): WITAM
Mogę poprowadzić Pani księgowość
Kontakt Lidia 667 654 747
Pozdrawiam
Przez taką panią,bez własnego biura,zapłaciłam 1000zł kary w US,pozdrawiam. ;(


Zofka a za co dostałaś karę???

POSIADAM WŁASNE BIURO - A NIE ODPOWIADAM ZA BŁĘDY INNYCH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.