Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Xbox , PSP - przeróbka-naprawa- porady

613
Drill
29 listopada 2012r. o 23:53
Miałem parę sztuk po 30-40zł ale w tej chwili brak.
jakby ktoś chciał to mam wii do sprzedania za 300zł, nintedo dsi xl za 500 zl i ps3 za 700 i 900zł.

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2012r. o 9:47
Drill napisał(a): mam wii do sprzedania za 300zł


Przerobione ? Jeśli tak to w jaki sposób (zielony w tym jestem).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
30 listopada 2012r. o 10:57
~ napisał(a):

Przerobione ? Jeśli tak to w jaki sposób (zielony w tym jestem).


Tak - odpala wszystko z dysku zewnętrznego na USB lub pendrive (nie w komplecie ani dysk ani pen) . Do wyboru wersja czarna lub biała. Jeden pad w zestawie z nunchuckiem i pełne okablowanie + gra sonic unleashed - troche porysowana ale można podskoczyć do Wujka i odratować

Zamienię nowego PS3 z dyskiem 320 (komplet za Xboxa z kinectem lub zwyklego bez kinecta z doplata do ps3. lub sprzedam za 700zł - wersja slim

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8901
#m20b25 nieaktywny
27 grudnia 2012r. o 14:11
witam,kupie fifa 13 nagrana np ihasem 100% a niestety nieposiadam tej nagrywarki kontakt GG 9204158
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 grudnia 2012r. o 14:25
m20b25 napisał(a): witam,kupie fifa 13 nagrana np ihasem 100% a niestety nieposiadam tej nagrywarki kontakt GG 9204158


lol i ty sie starasz do policji w innym temacie tak napisane jest - a chcesz kupic piracka gre? milutko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pistak niezalogowany
29 grudnia 2012r. o 19:21
Panie Drill :)
Mam slima rocznik 2010-07-15 z najnowszym dashem - napęd CHYBA Philips-LiteOn 16D4S
Trinity/Velje (v5 Slim)
Jak się ceni przeróbka takiego sprzętu? i czy jutro można podejść?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 grudnia 2012r. o 20:45
Witam

Kupiłem nowe PSP street ma pytanie co mi da przeróbka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zxc niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 10:44
jakiś kontakt do drilla?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.