Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Xbox , PSP - przeróbka-naprawa- porady

4669
#Shakur nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 10:52
~:) napisał(a): Witam

Kupiłem nowe PSP street ma pytanie co mi da przeróbka


Przeróbka da CI opcję odpalania różnych aplikacji i gier, niekoniecznie oryginalnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 17:17
powiedziałbym raczej "koniecznie nieoryginalnych" :D

A tak na marginesie zastanawia mnie po co ludzie przerabiają np. xboxa360... Gry nie sąaż tak drogie za to baaaardzo rozbudowane, jaw w Wiedźmina cisne już pół roku i kończę ale zaraz rozpoczynam od nowa na poziomie hard z rozwijaniem innej zdolności Geralda. Zastanawia mnie chęć posiadania 30-40 gier skoro w jedna gra się przynajmniej miesiąc a zagranie w 20, 30 jest ze względu na brak czasu na niemożliwe...
Chcąc spróbować gierkę można przecież pobrać za darmo demo z Live...

Nie wyobrażam sobie tez "okradania" np. CD Project Red gdyż zrobili tak wielką i wspaniałą robotę że szok!
Chociaż za brak polskiej wersji Skyrima osobiście napisałem do producenta że za olanie konsolowców w Polsce następnego EDS spiratuję :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 18:05
WujekDobrraRada napisał(a): powiedziałbym raczej "koniecznie nieoryginalnych" :D

A tak na marginesie zastanawia mnie po co ludzie przerabiają np. xboxa360... Gry nie sąaż tak drogie za to baaaardzo rozbudowane, jaw w Wiedźmina cisne już pół roku i kończę ale zaraz rozpoczynam od nowa na poziomie hard z rozwijaniem innej zdolności Geralda. Zastanawia mnie chęć posiadania 30-40 gier skoro w jedna gra się przynajmniej miesiąc a zagranie w 20, 30 jest ze względu na brak czasu na niemożliwe...
Chcąc spróbować gierkę można przecież pobrać za darmo demo z Live...

Nie wyobrażam sobie tez "okradania" np. CD Project Red gdyż zrobili tak wielką i wspaniałą robotę że szok!
Chociaż za brak polskiej wersji Skyrima osobiście napisałem do producenta że za olanie konsolowców w Polsce następnego EDS spiratuję :-)


Cały czas grałem na oryginałach 2 lata, chcę teraz przerobić bo nie mam kasy na gry, producenci (ich większość) gier zaczynają zdzierać kasę z graczy maksymalnie, kupujesz grę i to jest za mało, chcesz zagrać w prawdziwe zakończenie dokup DLC, chcesz dodatki spoko płać wartość 2 gry, a dodatki o kant dupy rozbić. Gry są coraz bardziej nie dorobione, a coraz droższe. Tak na prawdę to właśnie producenci gier zaczynają nas okradać. Kupisz używaną grę i musisz 30zł dopłacać żeby pograć po sieci. Po prostu szkoda mi kasy na wymysły producentów gier.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 18:13
W sumie to masz rację... Chciwość gubi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
2 marca 2013r. o 21:34
Drill jest już możliwość przerobienia u Ciebie najnowszych Xbox'ów 360 z Dashboardem 2.0.16202... tych wyprodukowanych pod koniec 2012roku. Jak tak to za ile ostatecznie wyjdzie? 200zl? 300zl?


Dopisane 02.03.2013r. o godz. 21:34:

Ponawiam Pytanie :) Da rade przerobić już nowego Slima?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
3 marca 2013r. o 16:00
Techniczna mozliwosc jest - ale nie jest to oplacalne.
W nowych konsolach trzeba wymienic plytke napedu i lutowac pare dupereli. Koszt plytki to 230-270zl do tego robocizna w granicach 100-150zl to sa spore koszta - 400zl - mam konsole 250 gb uzywke do przerobienia stara metoda za 500zl wiec oplacalnosci nie widze.


Dopisane 03.03.2013r. o godz. 16:00:

Ludzie może ktoś ma gamecube'a który jest w kiepski/niedziałającym stanie? potrzebuje obudowę bo buduje sobie htpc

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 marca 2013r. o 18:18
250 zł przerobienie słoma we Wrocku, koszt razem z wysyłką. Pytajcie szwarca gdzie dokładnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
3 marca 2013r. o 20:28
chodzi o RGH? odpalanie gier z dysku bez online? niestety ja tego nie oferuje - i nie działa na nowych konsolach wszystkich...

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza