Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~google niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 11:50
Wujek google nie zagryza:
http://kaczurowska.mylekarze.pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:05
Doktor.H Kaczurowska przyjmuje w ośrodku w Nowogrodzcu i u siebie w mieszkaniu ul.Ołdrzychowska 31 b tel.691063810
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 12:49
~ napisał(a): A w Bolesławcu gdzie przyjmuje dobry ginekolog na fundusz?aktualne dane mnie interesuja :)
??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7239
#sasha13 nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 18:43
dr Grażyna Bajor- Pawlik


Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ginekologiczno-Położnicza

ul. Starzyńskiego 70

lub pani dr. ma gabinet na ulicy zgorzeleckiej tam gdzie studio BIKINI , przyjmuje zarówno na NFZ jak i prywatnie :>


Ja jestem z niej zadowolona i dr Kaczurowska też super :> robiła mi cc :)

"Bo dzisiaj panny na mundur lecą po to by służył ich własnym plecom"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KaHa niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 20:33
~m napisał(a): Doktor.H Kaczurowska przyjmuje w ośrodku w Nowogrodzcu i u siebie w mieszkaniu ul.Ołdrzychowska 31 b tel.691063810


Pani doktor już nie mieszka na Ołdrzychowskiej Teraz ma gabinet na ul. Jodłowej 15 w N-cu Przyjmuje tam w soboty w godz 10-14
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PATRYCJA niezalogowany
9 stycznia 2012r. o 21:51
POLECAM DR.GRAZYNA BAJOR-PAWLIK!CHODZE TYLKO DO NIEJ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6336
#ciekawy nieaktywny
9 stycznia 2012r. o 22:34
~ napisał(a):
~Annka napisał(a): Nie chcę już zakładać kolejnego tematu na forum,więc podepnę się tutaj (jeśli można) na chwilę .
Mam mianowicie pytanie - czy i kto robi zęby na raty .Chodzi konkretnie o koronki.Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

o kurcze to jak z toba figlowac jak ty tam masz zęby :D

Tylko przed wizyta uprzedź pana panią doktor z czym wpadasz by doktor wiedział jak fotel rozłożyć!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 stycznia 2012r. o 12:53
Większość opinii dotyczy ciąż, a może mi ktoś polecić lekarza ginekologa, który leczy różne kobiece przypadłości? Proszę o pomoc, bo niedawno dopiero tutaj zamieszkałam i nie bardzo jeszcze umiem się znaleźć w nowej rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza