Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~mr niezalogowany
17 lutego 2012r. o 19:53
przez dr horbanowicz szwagierka straciła by dziecko i sama nie wie czy by przeżyła ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
17 lutego 2012r. o 20:03
miałam założoną wkładkę mirenę przez Panią dr Pawlik dwa razy, żadnych problemów, żadnych skutków ubocznych, łącznie przez 6lat, koszt o ile dobrze pamiętam ok 100zł, potem chyba ok 100założenie ale już nie pamiętam tak dobrze, osobiście sobie chwaliłam, okres mniej obfity i krótki ale w sumie nigdy nie miałam z tym problemów. Dr Pawlik założyła mi wkładkę mimo, że nie rodziłam naturalnie, mam dziecko ale przez cięcie cesarskie, oczewiście uprzedziła mnie o tym, że założenie może się w takim przypadku nie udać, a jednak się udało i zadowolona byłam, mimo, że samo założenie nie jest przyjemne. Należy jednak pamiętać, że każdy może inaczej reagować na ciało obce w organiźmie, co może prowadzić do wymienionych wyżej przez czytelczniczki bolec info skutków negatywnych. Zawsze jest to indywidualna decyzja pacjentki po uprzedniej rozmowie z lekarzem. Ja ulotkę przeczytałam kilka razy, dużo skutków ubocznych w niej wskazanych, na moje szczęście mnie ominęły :) Pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5259
#EMka08 nieaktywny
18 lutego 2012r. o 10:27
100 zł?? czy może jedno zero zgubiłaś?? :) no właśnie ja też cały czas czytam tą ulotkę i dlatego tak długo zwlekam z założeniem. Bo jednak jak mam zapłacić tyle pieniędzy a coś będzie się działo i będę musiała wyciągnąć ją po miesiącu już np to trochę stracę na tym. Ale ryzyk-fizyk :) Co do bezpłodności, to mam już dwójkę uroczych bąbelków i nie zamierzam powiększać już rodziny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lutego 2012r. o 19:25
~ napisał(a): Dokładnie,jak można polecać tak chamską lekarkę. To chyba ona sama o sobie pisła,że siebie poleca. Odradzam

A ja uważam ,że nie ma lepszego lekarza jeżeli chodzi o młode dziewczęta niż pani doktor Szwaj. Zna się babka na rzeczy ma podejście. Nie to co doktor Bajorowa> porażka.

Zmoderowano 19.02.2012 godz.19:31 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
19 lutego 2012r. o 23:24
~ojciec napisał(a): szwajowa to zwykla ku... przez nia moj syn urodzil sie z choroba genetyczna ktora mogla wykryc poprzez zlecenie zonie badan prenatalnych caly czas chodzila do niej prywatnie i niby bylo wszystko ok a przed samym porodem poszla na urlop i nici z obiecanego odbierania porodu


A co ona ma do genów Twojego syna? Jakbyś wcześniej wiedział, że będziesz miał chorego syna to co kazał byś żonie usunąć dziecko?? Głupie gadanie! Ja wolę dr Szwaj niż Pawlik, do której czekasz w kolejce 2 godz a wizyta trwa niecałe 10 min i tu mówię nie o zwykłej wizycie a o kontroli podczas ciąży...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2012r. o 10:46
Potrzebuje POSTINOR!!! Prosze o kontakt osobe ktora ma np. do odsprzedania lub wie ktory lekarz dzisiaj wypisze recepte...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3595
#jemiola nieaktywny
20 lutego 2012r. o 11:21
~ojciec napisał(a): szwajowa to zwykla ku... przez nia moj syn urodzil sie z choroba genetyczna ktora mogla wykryc poprzez zlecenie zonie badan prenatalnych caly czas chodzila do niej prywatnie i niby bylo wszystko ok a przed samym porodem poszla na urlop i nici z obiecanego odbierania porodu




Ty weź hamuj piętą....to oddaj komuś syna
co za różnica pozbyć się chorego dziecka przed porodem a pozbyć sie po porodzie

Idiotka,naiwna??suka lub szmata???Jak wolisz,mi to lata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mazurka niezalogowany
20 lutego 2012r. o 11:52
tak czytam to forum i w dalszym ciągu nie wiem do którego lekarza w Bolesławcu się wybrać. Co drugi post oczernia panią dr. Pawlik albo panią dr. Szwaję (pytanie czy w tym mieście są tylko te dwie kobiety?) Powiem szczerze od niedawna mieszkam w Bolesławcu a potrzebuje naprawdę dobrego lekarza (nie od ciąży tylko od chorób dróg rodnych).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza