Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Ameise niezalogowany
19 maja 2012r. o 20:58
ja mam wadę wzroku i cc miałam 2 razy,oczywiście okulistka wypisała zaświadczenie bez problemu nawet nic na temat cc nie mówiłam a mam wadę sporą -8
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beznadziejna sluzba zdrowia niezalogowany
6 czerwca 2012r. o 23:20
Możecie mi powiedzieć gdzie aktualnie można jeszcze zapisać się na wizytę do ginekologa na kasę chorych nie będąc w ciąży? W Biomedzie wołają 110zl za wizytę!!!! To CHORE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia9886 niezalogowany
7 czerwca 2012r. o 7:47
~beznadziejna sluzba zdrowia napisał(a): Możecie mi powiedzieć gdzie aktualnie można jeszcze zapisać się na wizytę do ginekologa na kasę chorych nie będąc w ciąży? W Biomedzie wołają 110zl za wizytę!!!! To CHORE!


W Stomadencie przyjmują zrówno prywatnie jak i na kasę chorych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
8 lipca 2012r. o 20:20
~m napisał(a): Dziewczyny mam pytanie. Która z was chodziła do lekarza prywatnie i miała cesarke na życzenie. Pierwszy poród miałam z komplikacjami i chciałabym tego uniknąć.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
9 lipca 2012r. o 13:30
a jaką opinię macie o pani dr Strumpf-Komandzińskiej (czy jakoś tak), ja byłam na jednej wizycie i mam mieszane uczucia....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2012r. o 14:01
~Anka napisał(a): a jaką opinię macie o pani dr Strumpf-Komandzińskiej (czy jakoś tak), ja byłam na jednej wizycie i mam mieszane uczucia....
Komańdzińska opiekowała sie mna przed porodem i w trakcie w Lubaniu ale nie jestem jej pacjentka,miła z poczuciem humoru i bardzo szczegółowo mi wszystko wytłumaczyła i dużo pomogła,nie moge nic złego na nia powiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anka niezalogowany
9 lipca 2012r. o 15:08
To Pani Komendzińska pracuje w Lubaniu w szpitalu?
Bardzo bym była z tego adowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 lipca 2012r. o 15:31
~Anka napisał(a): To Pani Komendzińska pracuje w Lubaniu w szpitalu?
Bardzo bym była z tego adowolona
rodziłam tam dwa miesiace temu i naprawde opieka na pierwszym poziomie ,mąż był cały czas ze mną i nikt go nie gonił,dodam ze nie miałam porodu rodzinnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.