Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Anka niezalogowany
9 lipca 2012r. o 16:01
ja też już tam rodziłam, a teraz jestem w ciąży z drugim dzieckiem, wcześniej chodziłam do dr Chomy, ale skoro pani jest tam to spoko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
9 lipca 2012r. o 16:46
Ja byłam ostatnio u pani Olgi Strumpf-Komendzińskiej i jest w porządku. Przyjmuje teraz w stomadencie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
9 lipca 2012r. o 18:23
Polecam dr Komendzińską . Super opieka w szpitalu w Lubaniu. Fajnie że przyjmuje teraz w B-cu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
26 lipca 2012r. o 11:56
Witam,chciałabym się dowiedzieć czy któraś z pań miała ostatnio wykonywane cesarskie cięcie przez panią doktor Danuta Jeka?? Jak to wygląda w szpitalu w Chojnowie?? Jaka opieka?? I czy w tym szpitalu można wybrać znieczulanie ogólne??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sylwia niezalogowany
10 lutego 2013r. o 14:14
Witam, może ktoś mi poradzi,bo musze jutro wybrac się do ginekologa, najlepiej kobiety. Jaka ginekolożka przyjmie jutro przed południem, oczywiście prywatnie w Bolesławcu bez wcześniejszej rejestracji?Bardzo prosze o pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
10 lutego 2013r. o 14:33
Nie wiedzialam , ze Pani Jeka zmienila miejsce pracy na Chojnow...
drugie cc jakie mialam robione przez Pania Jeke bylo w lipcu 2011 wlasnie w znieczuleniu ogolnym. W Zlotoryi mozna sobie wybrac rodzaj zieczulenia, ja mimo iz wybralam oponowke, i tak musialam byc cieta w ogolnym ze wzgledu na kiepskie wyniki badan krwi- krzepliwosci.


~:) napisał(a): Witam,chciałabym się dowiedzieć czy któraś z pań miała ostatnio wykonywane cesarskie cięcie przez panią doktor Danuta Jeka?? Jak to wygląda w szpitalu w Chojnowie?? Jaka opieka?? I czy w tym szpitalu można wybrać znieczulanie ogólne??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sylwia niezalogowany
10 lutego 2013r. o 14:59
Nikt nie chodzi do ginekologa w poniedziałki? Czy w poniedziałki nie przyjmują w Bolesławcu? Mieszkam tu od niedawna i nie znam tutejszych lekarzy, a naprawdę potrzebuję jutro iść do doktora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2013r. o 15:51
Czy ktoś był u doktora Smoczyńskiego,polecacie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.