Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

5018
#katarzis1978 nieaktywny
21 sierpnia 2013r. o 6:36
~ napisał(a): nieprawda piszesz glupoty.ja rodzilam pierwsze dziecko w zlotoryi a drugie miesiac temu w boleslawcu,boleslawiec bez porownania czysty,zadbany polozne bardzo mile,przy porodzie mialam bardza mila polozna I pania doktor,a lekarza prowadzacego poleca dr szwaj


Ja urodziłam troje w Bolesławcu ,naturalnie ,bez żadnych łapówek .Nie mam na co narzekać .Acha no i co wy wszystkie z tym cc jak nie ma wskazań? Lepiej dać się pokroić niż normalnie urodzić??

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:38 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 7:01
~ napisał(a): Czy ktoś może się orientuje, czy dr L.Kukuła nadal przyjmuje na 3maja? i czy tylko po południu, czy do południa również?


Tak nadal przyjmuje na Konstytucji 3 Maja najlepiej zadzwonić i się zapytać i zarejstrować wtedy się nie czeka.Bywa tak że rano czasem też jest doktor jak jest taka potrzeba.Podaje numer 698 940 059.Pozdrawiam.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iwona niezalogowany
21 sierpnia 2013r. o 8:05
gdzie wypiszą receptę???poradzcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11266
#czarnula26 nieaktywny
5 września 2013r. o 16:06
Witam czy któraś z Pań może ma numer do doktor Danuty Jeki?Byłabym wdzięczna za informacje :)sprawa pilna :(pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 16:25
katarzis1978 napisał(a): Ja urodziłam troje w Bolesławcu ,naturalnie ,bez żadnych łapówek .Nie mam na co narzekać .Acha no i co wy wszystkie z tym cc jak nie ma wskazań? Lepiej dać się pokroić niż normalnie urodzić??


Nie chodzi o zrobienie cc jak nie ma wskazań,,chodzi o to ,ze nie zrobią jak są wskazania narazając życie dziecka i matki ,ja tak miałam ,dziecko 5 kg,nie mogłam urodzic o swoich siłach to zamiast mi zrobić cc to szarpali ,darli kleszczami i pokaleczyli dziecko ,o swoich cierpieniach nie wspomnę.A mozna było zaobserwować ,ze robiono cc zdrowym,prawidłowo zbudowanym kobietom co miały w sobie płody 2kg.Śmigały potem na papieroski do kibelka jak rakiety a te ,którym sie nalezało cc jęczały w mękach bólu i ruszyć się nie mogły.Gdzie tu sens.Było to wprawdzie jakiś czas temu ,ale było i zal do końca życia będę miała.

W Bolesławcu mozna śmiało rodzić jak jesteś zdrowa jak dzikie zwierzę i nie będzie z Tobą zadnych powikłań ,w przeciwnym wypadku nie polecam.


Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:38 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jf niezalogowany
5 września 2013r. o 16:45
czarnula26 napisał(a): Witam czy któraś z Pań może ma numer do doktor Danuty Jeki?Byłabym wdzięczna za informacje :)sprawa pilna :(pozdrawiam

Witam spróbuj ten nr 076 818 6047 na pewno przyjmuje na Gdańskiej 3b/1 w piątki i nie trzeba się rejstrować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11266
#czarnula26 nieaktywny
5 września 2013r. o 16:58
Dziękuje bardzo :)

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:39 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 września 2013r. o 21:44
czarnula26 napisał(a): Witam czy któraś z Pań może ma numer do doktor Danuty Jeki?


Jeka 605331165

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:39 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza