Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
30 marca 2014r. o 12:56
~aa napisał(a): Bardzo polecam dr.Jarosława Downar-Zapolskiego. Cudo człowiek. Delikatny,uśmiechnięty. Bardzo dobry fachowiec. Przyjmuje na Zgorzeleckiej.


Również polecam. ! Na Piaskowej w biomedzie przyjmuje na NFZ :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~up. niezalogowany
1 maja 2014r. o 21:45
Panie Boże Broń!!!! przed dr Szwaj-Moreno na fundusz. Co innego prywatnie - ale też pomyśl zanim podejmiesz decyzję z wyborem ginekologa. Kiedyś to była kobieta - ginekolog, przyjaciel!!!!!!!!!!!!!!!!, RATUNEK - TERAZ KAŻDY INNY!!! jest LEPSZY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zmartwiona niezalogowany
11 maja 2014r. o 17:50
Czy któras z Pan miała zaburzenia krzepliwości, trombofilie czy cos podobnego?czy moze polecic jakiegos ginekologa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2014r. o 21:42
~aa napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Rodzic mozna jak sie chce daja pilke zeby skakac na niej i to jest bardzo pomocne. Trzeba sluchac pielęgniarek i wszystko bedzie ok.



Ja rodzilam kilka lat temu (nie w boleslawcu, bo lekarz prowadzacy tu nie stacjonowal) tez dostalam pilke i prysznic w cieplej wodzie, co niestety nie dalo wielkiego efektu... A trafilam na polozna, o ktorej lepiej nie wspominac bo mam ciarki na sama mysl. Porod byl straszny, a pierwsze minuty dziecka to zero punktow w skali A., wynikajace z lekcewazenia objawow przez polozna i pozniej lekarza ;(


A TY COŚ DAŁAŚ Z SIEBIE? KAŻDY WINIEN, TYLKO NIE TY!!!!!!!!!

Dlatego sadze ze polozna jest tutaj bardzo wazna, bo w momencie kiedy cos sie dzieje, to zwracamy sie do niej i liczymy na pomoc i wsparcie..nie mowiac juz o lekarzu. Mam nadzieje, ze Boleslawiec nie jest juz meczarnia, przed ktora uciekalam poprzednio.


jak nie rodziłaś w Bolesławcu to z kąt wiesz że tu była "męczarnia" :/





Skąd wiem? "z kąta" :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polecam niezalogowany
11 maja 2014r. o 23:00
Witam, już kiedyś wypowiadałam się w tym temacie- natomiast znajome przechodzące ciąże "trudniejsze"-(spowodowane ich stanem zdrowia) prowadzone były przez dr Kukułę- obie z powodzeniem do końca. Słyszałam, że jest to specjalista właśnie w przypadkach trudniejszych. Sama problemów zdrowotnych nie mam-ale chodzę również do tego doktora i mogę otwarcie przyznać, że lepszego nie spotkałam- a miałam styczność z wieloma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bw niezalogowany
12 maja 2014r. o 11:21
Przeczytałam kawałek tego tematu i widzę, że większość postów dotyczy kobiet w ciąży, a ja chciałabym się zapytać kogo polecacie na pierwszą wizytę kontrolną dla młodej dziewczyny? :) Najlepiej jakby była to pani i przyjmowała na kasę chorych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bacha niezalogowany
12 maja 2014r. o 16:21
moim zdaniem pani doktor Olga Strumpf - Komendzińska ze stomadentu - tez przyjmuje na kasę chorych. 20 maja jest rejestracja na czerwiec. polecam. mila i delikatna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2014r. o 16:26
Chyba każdy jeden będzie lepszy od pana Ch. Co się z nim ostatnio stało :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego