Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Weber Hydraulika - opinie

4337
#felek nieaktywny
19 grudnia 2013r. o 18:46
Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bezstresowo w dobrej atmosferze. Niedawno zacząłem pracę w tym zakładzie (pierwsza praca) i na razie nie ma tragedii. Podejrzewam, że większość komentarzy jest pisanych przez leniwe marudy, które nie mają szkoły, nie chcą robić i chcą zarabiać 3 tys netto... Czasy ciężkie, zarobki w okolicy beznadziejne a i nic nie ma za darmo- wszędzie trzeba się narobić.

Jeżeli jesteście tacy bystrzy trzeba było skończyć jakieś prestiżowe studia na porządnej uczelni (typu AGH poli Warszawska etc.) i wtedy porywać się na coś lepszego...

Co do możliwości rozwoju z najniższego szczebla moim zdaniem ciężko się wybić, ale jest to możliwe. Generalnie bardzo dobry zakład na początek do oswojenia się z produkcją i zebrania doświadczenia... i do narzekania :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 21:20
jestem operatorem -programista cnc plus rozwiązuje sprawy technologiczne typu przygotowanie produkcji. projektuje w cad , programuje w cam. zarabiam 4 tys. w bolcu. a ludzie pracujacy w WEBER jako operetor cnc , czyli zielony guzik. nic wiecej , zarabiają 2 tys i jeszcze marudzą . opamiętajcie sie. Chcesz zarobić więcej to sie coś naucz a nie marudz. leńistwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Operator niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 21:29
~:) napisał(a): jestem operatorem -programista cnc plus rozwiązuje sprawy technologiczne typu przygotowanie produkcji. projektuje w cad , programuje w cam. zarabiam 4 tys. w bolcu. a ludzie pracujacy w WEBER jako operetor cnc , czyli zielony guzik. nic wiecej , zarabiają 2 tys i jeszcze marudzą . opamiętajcie sie. Chcesz zarobić więcej to sie coś naucz a nie marudz. leńistwo.


To malo zarabiasz, bo jako ten " zielony " guzik w Weberze juz zarobkowo cie doganiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heniek niezalogowany
23 kwietnia 2014r. o 21:30
za 2 tys. nikt by tam nie robił;p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4297
#soku666 nieaktywny
25 maja 2014r. o 20:15
Przyjacielu to prosze powiedz mi co to za firma bo szukam pracy lepiej płatnej od mojej i chciałbym się przenieść do Bolesławca. Pracuje w tym samym zawodzie co Ty. Pracuje na oprogramowaniu FANUC i nie tylko zielony przycisk ;-) pozdrawiam i prosze o odpowiedź na priw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~łysy niezalogowany
12 marca 2015r. o 8:12
Zle sie dzieje;p Straszne dziadostwo się robi!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2015r. o 21:28
Z tym się zgodzę.Pracuję w tej firmie od 14.04.2008.Jestem operatorem CNC.Jeśli chodzi o rozwój to można tylko pomarzyć.Płaca nie jest zła jak ,,walniesz'' z 32 dwie godziny setne.Goła wypłata jest cieniutka.Dojeżdżam 46 kilometrów w dwie strony,auto na paliwo.Usłyszysz dzwięk ,,syreny''i zaczyna się ,,wyścig szczurów ''.czasy są bardzo okrojone,nikt się nie liczy z twoim zdaniem.Niejednokrotnie tego doświadczyłem.Po 7 latach zrobili łaskę i dali 9 grupę po tym,jak dwa razy złożyłem podanie i ,,nowość''ocena pracownika ,którą wystawia kierownik.mam kwalifikację na cnc,dokument (certyfikat).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbynek niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 18:14
Atmosfera jest do bani :P Pieniądze to nie wszystko a za pare groszy więcej tak dawać sie wykorzystywać nie można ;p z drugiej strony pieniądze które tam dają za taki zapierdziel nie są zbyt wysokie i do tego ten cholerny akord którego bez postoju poprostu nie da się wyrobić. Przykręcaja śrube na każdym kroku i co chwile nowe obowiązki. parodia :| weber się już skończył uważam już że ten zakład to dno chwasty i metr mułu!! Niech sobie herr DANUTKA założy gogle i zapierd.la z tymi siłownikami wredna su.. odradzam ten zakład tylko sobie kręgosłupy załatwicie a się nie dorobicie;p proponuje omijać ten zakład szerokim łukiem!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza