Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Weber Hydraulika - opinie

~ niezalogowany
20 kwietnia 2015r. o 18:49
~Operator napisał(a):
~:) napisał(a): jestem operatorem -programista cnc plus rozwiązuje sprawy technologiczne typu przygotowanie produkcji. projektuje w cad , programuje w cam. zarabiam 4 tys. w bolcu. a ludzie pracujacy w WEBER jako operetor cnc , czyli zielony guzik. nic wiecej , zarabiają 2 tys i jeszcze marudzą . opamiętajcie sie. Chcesz zarobić więcej to sie coś naucz a nie marudz. leńistwo.


To malo zarabiasz, bo jako ten " zielony " guzik w Weberze juz zarobkowo cie doganiam.
to powodzenia gościu. żeby ci palec nie odpadł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13570
#Anonim13570 nieaktywny
15 lipca 2015r. o 18:38
Napiszcie coś więcej jak jest na spawalni czy jest bardzo ciężko jak tak to w jakim sensie ,dzwiganie czy jakieś duże normy przerobowe .




Dopisane 15.07.2015r. o godz. 18:38:

nikt tam nie pracował , taki słynny zakład ponoć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2015r. o 18:46
~ napisał(a):
~Operator napisał(a):
~:) napisał(a): jestem operatorem -programista cnc plus rozwiązuje sprawy technologiczne typu przygotowanie produkcji. projektuje w cad , programuje w cam. zarabiam 4 tys. w bolcu. a ludzie pracujacy w WEBER jako operetor cnc , czyli zielony guzik. nic wiecej , zarabiają 2 tys i jeszcze marudzą . opamiętajcie sie. Chcesz zarobić więcej to sie coś naucz a nie marudz. leńistwo.


To malo zarabiasz, bo jako ten " zielony " guzik w Weberze juz zarobkowo cie doganiam.
to powodzenia gościu. żeby ci palec nie odpadł.
może i doganiasz ale z......sz na 3 zmiany i to jeszcze akord. a ja 8 godzin i domek POWODZENIA. wiem jak tam trzeba sie natyrac. pracowałem tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lipton niezalogowany
15 lipca 2015r. o 18:47
adi74 napisał(a): Napiszcie coś więcej jak jest na spawalni czy jest bardzo ciężko jak tak to w jakim sensie ,dzwiganie czy jakieś duże normy przerobowe .

Daj sobie spokoj z ta firmą;p normy z dupy , zapierdo. na całego a wypłata cienizna... lepiej idz do reny tam tak nie gonia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13570
#Anonim13570 nieaktywny
15 lipca 2015r. o 21:09
dzięki za odp. pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
16 lipca 2015r. o 10:24
Gdzie to tak w bolcu płaca 4tys na rękę jak tak to ja wracam z UK TEZ jestem programista i operatorem potrafię obsługiwać cad/cam mało tego znam takie maszynu jak ROBODRILL, DOOSAN, HAAS, HURCO, wszystkie 4axis i do tego jeszcze horizontale nie mam problemu z pisaniem ręcznie na Fanuc, CONVERSATIONAL dla HURCO, znam Cykle pomiarowe dla Renishaw, wyliczam prędkości i posowy, obecnie obrabiam NA625 lub 925, Duplex 22% i 25% jeśli w Weber to ściema byłem na rozmowie z panem Cz. I zaoferował mi 1800 na rękę za te drobne to niech sam pracuje jesCze na 3 zmiany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biały murzyn europy niezalogowany
16 lipca 2015r. o 10:53
byłem, tyrałem , potwierdzam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 19:32
~Franko napisał(a): Gdzie to tak w bolcu płaca 4tys na rękę jak tak to ja wracam z UK TEZ jestem programista i operatorem potrafię obsługiwać cad/cam mało tego znam takie maszynu jak ROBODRILL, DOOSAN, HAAS, HURCO, wszystkie 4axis i do tego jeszcze horizontale nie mam problemu z pisaniem ręcznie na Fanuc, CONVERSATIONAL dla HURCO, znam Cykle pomiarowe dla Renishaw, wyliczam prędkości i posowy, obecnie obrabiam NA625 lub 925, Duplex 22% i 25% jeśli w Weber to ściema byłem na rozmowie z panem Cz. I zaoferował mi 1800 na rękę za te drobne to niech sam pracuje jesCze na 3 zmiany


Jeżeli naprawdę jesteś takim fachowcem to złóż podanie do turningtec;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.